Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    От Продава:"колега с гумите 300 лв мойе и бартер за йелезни джанти 14 ки с гмуте +100 лв .Джантите са с гумите нъама поле какво да ги праъа гумите"
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
    Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.

    Коментар


      atom написа:
      От Продава:"колега с гумите 300 лв мойе и бартер за йелезни джанти 14 ки с гмуте +100 лв .Джантите са с гумите нъама поле какво да ги праъа гумите"
      ахахаха тоя ще ме убие
      ex.Мареа ТД100

      Коментар


        Airfan написа:
        Дона е правa
        donnna, жено... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

        Коментар


          ogi28b написа:
          Airfan написа:
          Дона е правa
          donnna, жено... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
          кажи мило! Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            Malone написа:
            --- offtopic ---Бай Иване, малко на Монк приличам, ама ... много ме дразни тая сива линия в дясната част на аватара ти.Изчистих я и ако искаш сложи новия вълк.

            Коментар


              seninknНапреднал шофьорХора, ше се скапят ли като се размръзнат, пръчките са газови и са от колата /в смисъл не са сменяни/че смяна на пролет като събера кинти
              Fiat Punto 1,1- 1996г.
              газ-бензин , "Lovato"

              Коментар


                леле влязох във изцепките Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Тенкю!!!
                ...хладилник, карам хладилник...

                Коментар


                  Приятно четене:Въпрос:
                  togo89 написа:
                  всичко започна от там че спря да ми работи половината от електрониката във колата (парно чистачки фарове светеха само габаритеите риотаните на задното стакло ) ходене по маистори и всякви такива побългарявания не помогнаха накрая смених целия пилт със ръчки за мигачите коитео са но нештешли един ден ме спират полицаите и констатират че фарожете не ми работят при което се прибирам и почвам пак да търся къде е проблема виждам една нагоряла букса отивам до моргата зимам друга здрава и ги сменям но тогава се оказва 4е е от копчито на рачките откадето се включват фаровете слагам аз старите ръчки понеже разбирам че са по здрави от новите и е трябвало да сменя буксата а не ръчките и работят така бойеби 600 км при което отнов ме спират и ми вика пича не ти работят фаровете но тоя път ми работиха само дългите и ме интересува могали да си изведа някое копче отстрани да си включвам касите колата е фиат браво 1.4 12В моля някои ако го е правил да ми каже как да го направя
                  Отговор:
                  kluchar написа:
                  ми то може ама тряабва да се погледне схемата от лоста направо извади буксата и там вържи копче и да свети да не го забравиш има някоде проблем но самата кола и за това не светят пробвай за късо време дали ще е добре с бутон по добре и тогава го прави както трябва
                  Уточняващ въпрос:
                  YAROSHKH написа:
                  Бреййй.... Някой успя ли да го прочете на един дъх, и да разбере за какво става дума !?
                  Уточняващ отговор:
                  kluchar написа:
                  Ми горе долу се разбира -има проблем с фаровете

                  Коментар


                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      vi4444o написа:
                      ... За процесорите задължително е препоръчително да е Intel по възможност ...
                      Да не се сърди колегата, ама ... доста решителен човек е май :D
                      Fiat Forum Bulgaria

                      Прекаленият светец и богу не е драг !

                      Коментар


                        БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

                        ,,Аз също гледам Формула,но аз не съм с хората Шумахер никога не ми е симпатизирал,понеже когато Шумахер беше в стихията си аз бях малък и всички момчета бяха за него само аз бях за Хакинен,а сега моя симпатизант е Фернандо Алонсо,а Хамилтън не мога да го гледам ’’ Кой на кого симпатизира ?
                        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                        Коментар


                          Заглавие: Продавам: Су-Буфер SONY за автомобил
                          AMIGO_91 написа:
                          CD-SONY 30 Лева буфера (120) + CD-то (30) = 120 Леваснимки на CD-то ще кача утре
                          Буфера в колата е страшно нещо.Математиката и тя.
                          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                          www.cyxap.com

                          Коментар


                            nikolovvdМоже да са му взели книжката за 6 месеца заради неправилна употреба на алкохол... ----------------------------
                            Fiat Punto 1,1- 1996г.
                            газ-бензин , "Lovato"

                            Коментар


                              refresh4o написа:
                              ха-ха-ха ... не виждате ли, че пише сряда 9, четвъртък 10, петък 11 ?! така или иначе няма да чакам точно 24 часа и ще си я ъпвам на всеки нов ден само в тоя форум е така...

                              Коментар


                                Почвам да се чудя Ванката човек ли е или Сатаната Бива ли да е толкоз лош, че толкоз да са го предупреждавали
                                Прикачени файлове
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X