Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    shoker написа:
    Мерси момчета, а да ми кажете как се свалят тия марку4и на имобилаизера ?
    Както написах и в темата, от която е цитата - понякога направо онемявам като прочета нещо от този калибър. Уточнявам, че съвсем правилно колегите са му посочили уреда с маркучите, ама...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #47
      при 2.2 атм гумата седи мека, като спукана и при най-малката неравност настилката опира в джантатта и стават лоши работи но това само на зимните, изглежса са изключително меки, за много дълбоки снегове и силни ледове. при 2.6 атм е малко по-добре, ама пак са леко меки. в момента съм с две зимни и две летни и при еднакво напомпване, както казах, зимните направо изглеждат като мекици

      Коментар


        #48
        случка в даскало(заяждам се със съученичка):тя ми вика- идиот........(нарежда ме нешто [пък беше страшна,с големи гарди]) аз щот съм виновен и казвам- ти пак си ТЪПА КРАВА!тя ми вика- ако искаш да знаиш НЕ СЪМ КРАВА. сички избухват в смях пак тя се оглежда и не може разбере закво
        Alfa Romeo 146 JTD

        Коментар


          #49
          ABARTH написа:
          случка в даскало(заяждам се със съученичка):тя ми вика- идиот........(нарежда ме нешто [пък беше страшна,с големи гарди]) аз щот съм виновен и казвам- ти пак си ТЪПА КРАВА!тя ми вика- ако искаш да знаиш НЕ СЪМ КРАВА. сички избухват в смях пак тя се оглежда и не може разбере закво
          гАрдите са важни Пич, ти направи бисер в бисерите бе

          Коментар


            #50
            Чалга генератор!!!
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #51
              като напече онаа жегакато плъзнаа ониа змиипраат патртини из снегато си вАли - ние си кОсимде стрък де трЕвакато се обарнааме -снег до колене
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #52
                Nino написа:
                puntotras написа:
                "Един колега май в рено форума беше написал,че като умре искал да го заровят прав ,че му писнало да лежи под колата"Това е страшно
                Дължиш ми 20ст за стар виц.IBAN да давам ли??
                Nino написа:
                "АЦЕ-то е повече коне ама с тоя механичен инжекцион, всички майстори се дърпат и не им се занимава много за настройки и решаване на проблеми от вида "като карам в отсечката Христо Ботев - Шератон, по тодор каблешков и на 26-тия метър, ако си ровя в носа , леко навел се надясно че да пръдна и изведнъж оборотите му скачат на 2000 и после падат!" "Един колега май в рено форума беше написал,че като умре искал да го заровят прав ,че му писнало да лежи под колата" "ми аз не знам друга причина да ми гърми ауспуха като че ли нападаме македония затова питам? и аз не мога да си представя как в газта, която е под налягане има вода, но нямам по-добро предположение" "Жена ми ако ми изневерява няма да се чуствам толкова зле , колкото ако колата ми е развалена"
                Давай го хаха
                Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
                Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
                Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

                Коментар


                  #53
                  ей колега doofiat толко гледах да не съм сбъркал нещто,ама ти ме хвана-евала
                  Alfa Romeo 146 JTD

                  Коментар


                    #54
                    ABARTH написа:
                    ей колега doofiat толко гледах да не съм сбъркал нещто,ама ти ме хвана-евала
                    Ей, колега doofiat, толкова гледах да не съм сбъркал нещо, ама ти ме хвана. Евала!

                    Коментар


                      #55
                      doofiat написа:
                      ABARTH написа:
                      ей колега doofiat толко гледах да не съм сбъркал нещто,ама ти ме хвана-евала
                      Ей, колега doofiat, толкова гледах да не съм сбъркал нещо, ама ти ме хвана. Евала!
                      Ex ако не беше казал че си се старал нямаше да се правя и аз на даскалица ама не се сдържах:
                      ABARTH написа:
                      случка в даскало(заяждам се със съученичка):тя ми вика- идиот........(нарежда ме нешто [пък беше страшна,с големи гарди]) аз щот съм виновен и казвам- ти пАк си ТЪПА КРАВА!тя ми вика- ако искаш да знаиш НЕ СЪМ КРАВА. сички избухват в смях пАк тя се оглежда и не може разбере закво
                      Сините ги отдавам на диалекта за тях няма да сме много строги , а пък по гАрдите е колегата doofiat
                      Punto SX 1.1 55

                      Коментар


                        #56
                        Брава 1.4 12v проблем с ел. стъклата birata_11Пуснато на: Съб Фев 17, 2007 9:42 am
                        ...Благодаря за одговорите предварително.
                        А ключаря е бил педи... Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 :klucharПуснато на: Съб Фев 17, 2007 11:49 am
                        ...но сега живея в София и няма каде да се правят а педи бях във Велинград а там майстори колкото щеш
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #57
                          Вече има и "бобри" в клуба
                          soulkeeper написа:
                          бобре дошъл в клуба аз не пуша от 1 г и 10 дни :D
                          Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                          Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                          Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                          Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                          Търси се..

                          Коментар


                            #58
                            Заповед във фирма:"От утре не приемаме болнични листове! Щом сте могли да се занесете до доктора, ще се донесете и до офиса!"
                            Fiat Stilo 1.8 16V

                            Коментар


                              #59
                              От "Хайде да си премерим конете"...
                              эа ваше свединие всеки 20v има разпробивки за турбо требва ви волектор и турбина и лест геит и сте турбо версия и малко време аз сам правил такова нещо
                              Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                              Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                              Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                              Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                              Търси се..

                              Коментар


                                #60
                                trsp написа:
                                не е един или нияколко а доста да беше един аиде ядва се а аэ чакам още един эа ремонт теэи дни аман от тоэи мотор
                                Винаги ще има кандидати за титлата явно...
                                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                                Нека Силата на бъде с Нас...

                                Коментар

                                Working...
                                X