Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    doofiat написа:
    Nino написа:
    atos написа:
    Имаше дори и ( мензисностанция) демек бензиностанция.....Не барайте ключара
    Не, това ме разби... даже котарака се опули... не е истина....мензисностанция...Правилно, ключарю първи си още... никакви академици не важат тук, тази думичка е за "господари на ефира"...Ха-ха-ха!!!

    Коментар


      #32
      [quote:8fdb3762b1="Korun"][quote:8fdb3762b1="Pecho"]Абе, kluchar, ти тръгна от клавиатура (

      Коментар


        #33
        [quote:c8cf115da2="doofiat"][quote:c8cf115da2="Korun"][quote:c8cf115da2="Pecho"]Абе, kluchar, ти тръгна от клавиатура (
        Настоящата - Ford Focus ST
        Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
        Франкенщайн - R.I.P.
        Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

        Коментар


          #34
          На kluchar като му чета мненията като че ли стихотворение чета ... в такъв ред си ги подрежда

          Коментар


            #35
            Стига с тоя правопис бе! Гледайте какво става:
            Питане: Здравейте , днес се прибирам от батак и я пуснах на свободна надолу към пещера и по едно време гледам чек лампата свети . Спрях изгасих двигателя , запалих го и загасна , но се чуда от какво е ? Стъпковия мотор се обажда от време на време(понякога гасне колата) та се чудя дали той подлежи на проверка от компютъра и може ли да сигнализира чек лампата за него ? Иначе колата си върви добре Благодаря предварително
            ...наколко колеги дават акъл и по едно време:
            Отговор: Провери си нивото на течноста за чистачките -при мен най-редовно го прави от това.
            ...и следните реакции:
            е тва не очаквах че ще го напише някой
            и т.н. Соред мен е шега, няма начин да е истина!
            Fiat Stilo 1.8 16V

            Коментар


              #36
              "boksan" казвам какво имам и клоко му тарсиа . не карам никои да купува от мен
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #37
                Тука нещо като господари на ефира май се оформи
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #38
                  sachma написа:
                  Тука нещо като господари на ефира май се оформи
                  Не бе - Господари на Интирнетя! :D
                  FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #39
                    sachma написа:
                    Тука нещо като господари на ефира май се оформи
                    Добре че не е като "Бай Брадър 1,2,3....."
                    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                    Търси се..

                    Коментар


                      #40
                      Ето да се осведомите за най-новите тенденции в дизеловите машини,за които италианските инженери не са чували.Става дума за революцията при дизелите Comtop Pail или написано на кирилица "Цомтоп Пайл"... е може и за помпа-дюза! http://www.automarket.bg/articles/11012002.htm
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар


                        #41
                        значи говорих с един приятел търговец на коли и той каза че това че няма надписчетата отстрани не значело нищо- при пребоядисването (всяка италянска кола се пребоядисвала на 4 години) може би са ги забравили да ги сложат- това е! Също ми каза даже че цената е висока
                        Брех тия италианци, те вместо да си водят колите на автомивка като се изцапат, ги водели на автобояджии А цената е 4250 лв. за Браво TD 100, с airbag, ABS, лети джанти, клима, ел. пакет, и била даже висока

                        Коментар


                          #42
                          И още малко смях
                          защото моя е внос от Италия и ми казаха че там са с летни термостати

                          Коментар


                            #43
                            "Един колега май в рено форума беше написал,че като умре искал да го заровят прав ,че му писнало да лежи под колата"Това е страшно
                            Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
                            Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
                            Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

                            Коментар


                              #44
                              puntotras написа:
                              "Един колега май в рено форума беше написал,че като умре искал да го заровят прав ,че му писнало да лежи под колата"Това е страшно
                              Дължиш ми 20ст за стар виц.IBAN да давам ли??
                              Nino написа:
                              "АЦЕ-то е повече коне ама с тоя механичен инжекцион, всички майстори се дърпат и не им се занимава много за настройки и решаване на проблеми от вида "като карам в отсечката Христо Ботев - Шератон, по тодор каблешков и на 26-тия метър, ако си ровя в носа , леко навел се надясно че да пръдна и изведнъж оборотите му скачат на 2000 и после падат!" "Един колега май в рено форума беше написал,че като умре искал да го заровят прав ,че му писнало да лежи под колата" "ми аз не знам друга причина да ми гърми ауспуха като че ли нападаме македония затова питам? и аз не мога да си представя как в газта, която е под налягане има вода, но нямам по-добро предположение" "Жена ми ако ми изневерява няма да се чуствам толкова зле , колкото ако колата ми е развалена"
                              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                              Коментар


                                #45

                                Коментар

                                Working...
                                X