Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    от 1 женски форум - Колата ми е Пежо, и преди 2 години и изтече гаранцията и сега имам да подменям консумативи. Помощ, търся качествен автосервиз?! - да те питам какво имаш пред вид консумативи и като колата ти е Пежо кажи нещо повече за нея - не дали е синя или червена а с какъв двигател е...- Пежото е 206 1.4 дизел /2005г. имам да сменям амортисьори п.п. баси консумативите тея Пежа
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      Lane Staley написа:
      ...Но честно, аман от шофьори като теб - изправени като английски лордове, стиснали волана като удавник сламка, вперили поглед като стара мома в мъжка баня...

      Коментар


        :D Е колеги имам чуство че дебнете, то човек не може да напише нещо нестандартно Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          sunde написа:
          Значи имам fiat bravo 1.6 16v 97 година е и се чудя дали е инжекцион или карбуратор ? можете ли да ми кажете а и по какво се познава ?
          Esper написа:
          ...То по тая логика по време на операция трябва да откажа упойка и да искам огледало...
          майтапа си е майтап ,ама знам един дето гледа с огледалце как зъболекара му прави зъбите

          Коментар


            пак от женския форум : Незнам дали ще ти помогна, но моят мъж казва, че форда е като циганина - през зимата не работи
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              За този, който е превеждал да кажа, че "whisky on the rocks" не се превежда като "искам уиски тук на камъните" , а като "уиски с много лед" (коментар за превода на субтитри на филм в Замунда.нет)Един месец ръчкане на новия телефон спестява 20 минути четене на ръководството.(подпис на потребител във форума на PhoneArena България)В нашето село - аналогичен случай:Сетих се за един надпис на служебен вход на магазин"Не паркирай. (не важи за тъпанари)" )С извинение за спама (оф-топик в коментари за филм в Замунда.нет)Хорошо смеётся тот кто админ и модератор.(подпис на потребител в руски форум)
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                Djovany написа:
                Факт е , че една 60 литрова бутилка газ може съвсем спокойно да събере 65 литра гориво
                Оказва се че не само в раздел "дизели" има аномалии и противоречие с физиката. Това е от газовия раздел.

                Коментар


                  donnna написа:
                  форда е като циганина - през зимата не работи
                  Форда е като циганина - той не боледува - той умира внезапно.
                  Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                  Коментар


                    мнение на колегата Grisha в продава - за една Крома..."Не се лъжете,колата е адски зле,турбината е фира,колектора също,колата не върви въобще,тропа отвсякъде,с различни гуми е(предни),цялата е крива,имала е сериозни удари,тече масло от главата,абс-а и климатроника не работят и колата НЕ СПИРА въобще,фарове също няма,волана си ходи на където си иска,таблото почти не работи нищо,борд компа също,хидравликата е фира,на бензин въобще не работи,нито помпа нито инжекцион,газ също трудно се зарежда,изпуска от пълначката,багажника е изкормен и не се затваря,предното стъкло е спукано,предната броня е счупена,на газ харчи около 30тина на нормално каране,централното не работи едвам се заключва,ел стъклата почти не работят,колата в никакъв случай не си заслужава и СОБСТВЕНИКА Е МОШЕНИК!"
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...E2%F0%E0%E2%EE

                      Коментар


                        Аватар и коментар
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          nikola nikolov написа:
                          bobti написа:
                          Купувам ляв и десен фар, втоРа употреба от този вид-
                          имам ги 0899921302
                          2she написа:
                          ако стават за брава кажи цена

                          Коментар


                            FireBlade написа:
                            ... Извинявам се предварително за правописните грешки и запетайките но много ми се ходи по голяма нужда
                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=341461#341461
                            Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                            Коментар


                              Брак без секс - интересна тенденция.....Това става все по-масово явление, няма що да се лъжем. Вижте само темите по форумите, питайте приятелките си...Не веднъж съм писала - днешните мъже не са като едновремешните, уви. Аз обвинявам прекалената сексуална стимулация отвсякъде - пуснеш тв-то - цици, палиш колата и на билборд на пътя - цици, на работа идеш - колежката с деколте до пъпа, пак цици. Е, ми тъй ще е, след сто чифта цици за деня, вечерта му се гледа мач. А едно време са подскачали само от гледката на един глезен..п.п. пак от женския форум...
                              Fiat Punto 1.1-Синята птица
                              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                              Коментар


                                donnna написа:
                                Брак без секс - интересна тенденция.....Това става все по-масово явление, няма що да се лъжем. Вижте само темите по форумите, питайте приятелките си...Не веднъж съм писала - днешните мъже не са като едновремешните, уви. Аз обвинявам прекалената сексуална стимулация отвсякъде - пуснеш тв-то - цици, палиш колата и на билборд на пътя - цици, на работа идеш - колежката с деколте до пъпа, пак цици. Е, ми тъй ще е, след сто чифта цици за деня, вечерта му се гледа мач. А едно време са подскачали само от гледката на един глезен..п.п. пак от женския форум...
                                Колко е заблудена по-добрата половина от човечеството...

                                Коментар

                                Working...
                                X