Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво пише в автобусите на градския транспорт в различните градове?Берлин: "Говоренето с шофьора строго забранено!"Лондон: "Ако обичате, не разговаряйте с шофьора."Тел Авив: "Нямате никаква сметка да говорите с шофьора."Рим: "Забранено е да се отговаря на шофьора!"Далас: "Забранено е да се стреля по шофьора!"Истанбул: "Забранено е да се задява шофьорът!" :D
    We will either find a way, or make one!

    Коментар


      Въпрос на noriaga: -Това градско или извънградско?И последващ отговор на savage: -90км е извън грацко останалото е грацко.
      Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

      Коментар


        Има история в казармата , аз само съм я чувал , кадето командир казва на наборен войник : " За наказание , БЕГОМ ОТ МЕН ДО ДРУГОТО ДЪРВО!"
        .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

        Коментар


          нееееееееее, mme не си прав... трябва да се прочете цялата тема ето я....http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=22393
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            zarcov написа:
            chris написа:
            Zarcov, ама дръпката каква ще бъде - на старт ли, макс. скорост ли, София - Пловдив ли..
            Еми мисля че България- Италия е една хубава дистанция да се дръпнем?!?! Ти какъв човек си не мога да разбера?!?
            chris написа:
            Ми аз съм си нормален човек!!! Що не можеш да разбереш какъв съм, не знам!
            Е това като го прочетох, вервайте ми, че направо се разкъртих да се смея!!! А то е написано умишлено така де, някой да не реши че е сериозно...

            Коментар


              Еми какво да ви кажа, само се прави на газар и въобще не го слуша главата. Решава да ми спори за нещо което не разбира (айде такива хора има много) после иска да се ДЪРПАМЕ София- Пловдив е обяснете ми какаъв човек е това?!?
              >>> PUNTO POWER - HGT<<<

              Коментар


                zarcov написа:
                Еми какво да ви кажа, само се прави на газар и въобще не го слуша главата. Решава да ми спори за нещо което не разбира (айде такива хора има много) после иска да се ДЪРПАМЕ София- Пловдив е обяснете ми какаъв човек е това?!?
                А ти кажи какъв човек трябва да е този, който си мисли, че някой иска да се дърпа до Пловдив?!? То по твойта логика аз тва трябва да го взема на сериозно ли...
                zarcov написа:
                Еми мисля че България- Италия е една хубава дистанция да се дръпнем
                Bravo 1.6 16v

                Коментар


                  пак жените в центъра на вниманието

                  ...е това е готино:"- Колеги, знаете ли какво е общото между статистиката и прашките? Показват много, но скриват най-важното!" Доц.д-р В.Хаджиев ВИНС - Варна
                  Светлин Стаев

                  Коментар


                    ...семеринга ми беше станал,като бабешки клитор....Сирене,риба и путка - колкото и да ги миеш, все си миришат... Защо краката на жените са студени? Защото са на сянка под сливатаЕла да ми го измериш,ще те чакам отвън.../става въпрос за зареждането на акумулатора/[img][/img]
                    Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
                    IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
                    1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
                    2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

                    Коментар


                      Знаете ли в Перник как викат на теглича :D - Парктроник
                      Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
                      IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
                      1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
                      2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

                      Коментар


                        Nino написа:
                        Ето да се осведомите за най-новите тенденции в дизеловите машини,за които италианските инженери не са чували.Става дума за революцията при дизелите Comtop Pail или написано на кирилица "Цомтоп Пайл"... е може и за помпа-дюза! http://www.automarket.bg/articles/11012002.htm
                        Абе от тоя фен на швабски таралясници, дето си си мисли че разбира от "най-новите тенденции в дизеловите машини,за които италианските инженери не са чували" какво очаквате P.S.: Става въпрос за автора на статията
                        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                        Коментар


                          Внимание!!! Има опасен вирус наоколо. Нарича се РАБОТА. Ако получите РАБОТА от колегите си, шефа или някой друг по електронната поща или по какъвто и да е друг начин, НЕ Я ДОКОСВАЙТЕ! Този вирус ще заличи напълно личния ви живот. Ако влезнете в съприкосновение с РАБОТА облечете си якето, вземете няколко добри приятели и отидете право в най-близкия пъб. Поръчайте противоотрова, известна като БИРА (аз мисля че според сезона, може и червено вино да свърши работа...). Повтаряйте поемането на противоотровата, докато РАБОТА бъде напълно елиминирана от вашата система. Препредайте това съобщение незабавно на поне 5 приятели. Трябва да осъзнаете, че ако нямате 5 приятели, това означава, че вече сте инфектирани и че РАБОТА вече контролира вашия живот. Помнете, този вирус е смъртоносен!
                          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                          Коментар


                            Dido_Lyubenov написа:
                            Внимание!!! Има опасен вирус наоколо. Нарича се РАБОТА. Ако получите РАБОТА от колегите си, шефа или някой друг по електронната поща или по какъвто и да е друг начин, НЕ Я ДОКОСВАЙТЕ! Този вирус ще заличи напълно личния ви живот. Ако влезнете в съприкосновение с РАБОТА облечете си якето, вземете няколко добри приятели и отидете право в най-близкия пъб. Поръчайте противоотрова, известна като БИРА (аз мисля че според сезона, може и червено вино да свърши работа...). Повтаряйте поемането на противоотровата, докато РАБОТА бъде напълно елиминирана от вашата система. Препредайте това съобщение незабавно на поне 5 приятели. Трябва да осъзнаете, че ако нямате 5 приятели, това означава, че вече сте инфектирани и че РАБОТА вече контролира вашия живот. Помнете, този вирус е смъртоносен!
                            XAXAXAXAXAXAaxXAAXxaXA ... Неееее немога повече ... ААХАхАХАхахАХАХАхахах
                            Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                            ...E90..incoming..!!

                            Коментар


                              Отварям 2 теми и в двете едни цифри, едни чудеса...
                              Така, когато си сменях носачите забелязах проблем в кормилната рейка, има луфт, та сега се чудя какво да я правя, ако си взема нова ми идва към 400 стотака
                              По тези теми е дискутирано. Самата добавка струва пари. Примерно ако е 10 лв. и стига за 40 л. значи ти оскъпява с 0.40 лв на литър. За каква иканомия говорим тогава?!?
                              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                              Коментар


                                Цитат :Здражеи колега ! Имах подобен проблем с Мареа1.9тд парво запо4на да пали с 2 леки претрисаниq,но като запали си дарйи нормално оборотите,а преди тожа си пале6е нормално от 1 пат... една сутрин еджам запалих от 5-6 пати подгрqжане и жартене на -5градуса... След тожа пак си палехе с леко претрисане от 1 пат... Смених сже6тите и проблема се опражи,не бqха изгорели но много нагорели. Един колега каза ,4е моге и да не са изгорели но да не работqт равномерно и пак да ти дават проблеми... Успех!!! Най вероятно колегата е сменил WinXP c Vista , защото на Vista фонетиката е с променени места на някои букви по клавиатурата, обаче това си е направо закодирано послание :D :D :D
                                Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                                Коментар

                                Working...
                                X