Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIRE 8V написа:
    Из ревю за Фиат Уно....
    Слабата антикорозионна защита на Uno или по-точно пълната и липса храни семействата на не един и двама тенекеджии. Малкият Fiat не просто ръждясва, а гние по-ентусиазирано от дънер в Искъра. Да се конкретизират уязвими места по купето е безпредметно, защото би било далеч по-удобно да се посочат онези, които корозията не засяга. Пластмасовите брони например.
    Поклон пред словото на автора
    Моите съболезнования Дано извади късмет да си купи Голф

    Коментар


      wwweb написа:
      FIRE 8V написа:
      Из ревю за Фиат Уно....
      Слабата антикорозионна защита на Uno или по-точно пълната и липса храни семействата на не един и двама тенекеджии. Малкият Fiat не просто ръждясва, а гние по-ентусиазирано от дънер в Искъра. Да се конкретизират уязвими места по купето е безпредметно, защото би било далеч по-удобно да се посочат онези, които корозията не засяга. Пластмасовите брони например.
      Поклон пред словото на автора
      Моите съболезнования Дано извади късмет да си купи Голф
      Вероятно отдавна има ... гоуф

      Коментар


        Да ме прощават колегите от Алфа форума, ама не мога да се сдържа:valjo написа:ае тва е мноу далече е Laughing ше ми изгори за 20лв газ???? Laughingtrustworthy написа:Аман от тея сметки за разходи на гориво, бе CoolEvgeniiM написа:Вальо ако можеше да смета отдавна да е сменил марката
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          Брато,относно очуканото ще ти дам само един пример! Нали,колата е като жената?Има жени,които са хубави отвън,а отвътре (да кажем сърцето,да не говорим м/у краката) са разпукани(за м/у краката) и гнили (сърцето),нали? НО,винаги има едно "НО"(защо ли) ,така да си продължа мисълта,та ИМА и Жени(нарочно го пиша с главна буква)които са (да кажем малко грознички),НО пък за сметка на това,красиви отвътре (честно казано,не вярвам много,много,ама има нещо вярно) Така,че по-натам няма да продължавам!
          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

          Коментар


            ivan_dmx написа:
            сас стаклото си е сичките мъ релтани за топлината си работят.....
            С първият си пост и в бисерите. Честито! :D
            Alfa 159 SW 2.4 Ti
            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

            Коментар


              ...да ме извинява колегата/жката, ама не се стърпях...
              eliie написа:
              Абе хора, как да се сдобия с войска? Градът ми е вече доста развит а нямям вайска

              Коментар


                Ода за голф-2,3,4...............

                Ода за голф-2,3,4........... Правоъгълна кутийка без багажник - с колела, със моторче доста шумно набедено за кола. Майка му е костенурка, возиш се във него свит, то в Европа е ненужно, но у нас е супер хит. Захабена немска бричка и с дизайн на всъдеход, то купува се страхотно от дебил и идиот. Имидж страшен има, братко, внасяме го и до днес, и поне сме мазохисти мажеме се здраво с грес. Ремонтираме, но знаем, туй е здравата кола, и пред никого не ще признаем как е гадничко това. Хванеш ли обаче Голфа ще се друсаш здраво, знай, от цени и от павета пломбите ще ти изпадат май
                BRAVA 1,4 12V
                Nissan Navara

                Коментар


                  Е не може да има такива колеги!!! http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_8935_0.html не е реално просто

                  Коментар


                    Защо да няма??? Ти научен ли си се родил? Не искам да те обиждам, но на всеки от нас му се е случвало да неможа да разглоби нещо, независимо колко лесно е то. Аз скоро попаднах на оранжеви крушки за мигачи, които са със симетрички пъпки, а на капата не са такива, знаеш ли колко трудно се набиват на място
                    Lancia Dedra, 1.6 LS, 90 hp, 159B9000, GM MPi, '95
                    Lancia Kappa, 2.0, 20V, 145 hp, 838A1000, Bosch Motronic 2.10.3, '95

                    Коментар


                      не само на капата не са такива, а пък и аз не съм се родил научен, ама смешното си е смешно, извинявай ама крушка....

                      Коментар


                        Авиокомпанията Bulgarian Air е известна с това, че е единствената голяма компания, чиито самолет никога не е претърпявал катастрофа. Навярно заслуга за това има и строгата процедура по тестване на самолетите преди полет и попълваните за целта дневници по поддръжката. В тях пилотите вписват своите забележки (З), а механиците от наземния персонал - своите отговори (О). Тъй като и двете страни се отличават с особеното си чуство за дружелюбен, но понякога черен хумор, с годините се е натрупала доста своеобразна колекция от лаконични задочни разговори. Предлагаме ви малка част от тях: -----------------------------З: Лявата вътрешна гума е почти наложително да бъде заменена.О: Почти заменихме лявата вътрешна гума. З: Нещо подрънква в пилотската кабина.О: Нещо беше затегнато в пилотската кабина. З: Има умрели бръмбари по челното стъкло.О: Поръчани са живи такива. Ще ги инсталираме след следващия полет. З: Има признаци за протичане на течност по десния колесник.О: Признаците са отстранени.З: Системата "Свой-Чужд" не работи.О: Системата "Свой-Чужд" никога не работи, когато е изключена. З: Двигател, инв. № 380-8006FAF-89-19, липсва под лявото крило.О: След кратко разследване, двигател, инв. № 380-8006FAF-89-19, беше открит под дясното крило. З: В пилотската кабина има мишка.О: В оборудването на пилотската кабина е добавена котка. З: Полетът мина нормално, но помощната система за управление при приземяване работи доста грубо.О: На този тип самолет няма помощна система за управление при приземяване. З: В момента на включване на автопилота самолетът губи 30м височина.О: Проверено неколкократно в хангара - самолетът държи височината стабилно. З: При заключване на ръчката на газта, същата се движи много трудно.О: Ключалката е сложена там с цел ръчката на газта да се движи ТРУДНО..., идиот такъв! З: Подозирам, че в челното стъкло има пукнатина.О: Подозирам, че си прав. З: Самолетът се държи странно.О: На самолета бе наредено да се държи прилично. З: Иззад контролния блок на радиста се чува силен звук - като че ли там седи някакво джудже и блъска с чук по плоскостите.О: Джуджето е открито. Чукът - иззет. З: Радарът пищи неистово.О: Радарът е препрограмиран. Сега ще чурулика тихо.

                        Коментар


                          ogi28b написа:
                          ...иначе сега четох техническа информация на сайта на осран...
                          От този производител крушки за фаровете няма да си купя!
                          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            "н" и "м" са едно до друго на фонетична.... иначе нарочно така си го написах

                            Коментар


                              от темата на кандидат студент"-"навярно лирическия герой е хомосексуалист след като при наличието на толкова самодиви пита -СЕСТРО ДЕ Е КАРАДЖАТА"

                              Коментар


                                Аз работя в магазин на мобилен оператор и съм чувал следните бисери от клиенти:Искам телефон с пълзящ панел (т.е. слайдер)Извиявайте искам да си купя този телефон но без ДДС (т.е. не иска да е с абонаментен договор)-Този телефон колко струва.- 19,90лв.- Ами може ли да го взема на изплащанеВъзрастна жена влиза в магазина и казва:-Младеж тебе си избрах да ми помогнешАз:- Да кажете госпожо.Тя:-Искам да ми го вкараш.... (и подава ваучер).Жена и мъж влизат в магазина. Мъжът казва на жената:- Казвай какъв телефон искаш..Тя:- не искам телефон де...Той:- Кажи маааа, който телефон искаш него ще ти купя, чу ли маа...Тя:- Аз имам не искам нов телефон.Той:- Я да вида какъв имаш.И жената вади телефон с капаче. Мъжа го взима, чупи го на две и казва:- Какъв телефон искаш да ти купя....
                                Fiat Brava 1.4 12V '98
                                Alfa Romeo 1.6 t.s. '00

                                Коментар

                                Working...
                                X