Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    По сложност може да се сравни само със сърдечна трансплантация май

    Коментар


      КЛЮЧАРЯТ.... Пуснато на: Пет Сеп 14, 2007 11:04 pm за ламарините са си сънки но не се притеснявай няма да ръждяса /ламарината е като на Б4 /.. "...за 20лв митничарна ми написа каквото трябва..." Ключарят пише "белешка"
      BMW E90 320D
      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

      Коментар


        Еййй, не мога да му насмогна на тоя човек..... Kluchar.... Пуснато на: Пет Сеп 14, 2007 11:27 pm От както имам Пунтото съм във форумите за FIAT навсякаде Руски, Полски ,Италянски по доста време по всяко време е в чуждите само чета има доста какво да се научи Че какво да гледам ако нее за работата и за колата за какво друго остава за жени ....... Зараза си е вярно .
        BMW E90 320D
        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

        Коментар


          XcentriC написа:
          Вчера питах за броня за моята брава 1.6 16v. във една старозагорска морга и там за нова ми обявиха цена 95 лв. ...

          Коментар


            в бая морги продават нови части

            Коментар


              pugsy написа:
              в бая морги продават нови части
              Е значи се самобисирах

              Коментар


                то това да е,че някой хора се само***т (фюрер)

                Коментар


                  pugsy написа:
                  в бая морги продават нови части
                  Вярно, купувал съм за старото Рено нова от автоморга, китайска, но издържа само един допир със снежна бабунка.
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    dimmX написа:
                    Колеги от прочетените бисери които пуснахте това направо ме уби...........K1: - Спрял съм аз срещу Лукойл-Радомир, пуснал съм авариините и чакам един приятел да дойде. Идва тоя, затичал се отдалече, прескача с единия крак мантинелата с втория крак се закача в нея и аидеее както се е качил на мантинелата полетя надолу с главата... Чу се едно голямо БАУ, обращам се аз гледам го тоя се варгаля по асвалта, стана огледа се и вика "икривих ти вратата" Слизам аз и ебаси главата ебаси чудото, на него една синка му излезе а варатата яко хлатнала някаде 30 на 30 сантиметра широчина, Като видяхме че нищо му няма просто не е истина какви майтапи, какав смях беше Имам каско и сега се чудя какво да права - да ходя ли утре до кат ? Дали от каското ще ми дадът някой лев щото си мисля, че ако се свали кората ще може само да се избута хлътналото K2: - отвори му вратата от другата страна, и му кажи пак да прескочи мантинелата, и го чакай.....той ще ти я изправи отвътре..K3: - Колега, отиди при застрахователите и кажи, че си бил обект на атентат - някъв луд се е опитал да влезе през вратата без да я отвори
                    на това направо се смях със сълзи...

                    Коментар


                      И аз тъй ... преди много време го четох , но сега като го видях тука и

                      Коментар


                        nanio написа:
                        Разбрах, ще си сложа 175/656/14. Някой да сподели мнение за зимни гуми?
                        Колегата големи гуми иска да слага

                        Коментар


                          maiska написа:
                          dimmX написа:
                          Колеги от прочетените бисери които пуснахте това направо ме уби...........K1: - Спрял съм аз срещу Лукойл-Радомир, пуснал съм авариините и чакам един приятел да дойде. Идва тоя, затичал се отдалече, прескача с единия крак мантинелата с втория крак се закача в нея и аидеее както се е качил на мантинелата полетя надолу с главата... Чу се едно голямо БАУ, обращам се аз гледам го тоя се варгаля по асвалта, стана огледа се и вика "икривих ти вратата" Слизам аз и ебаси главата ебаси чудото, на него една синка му излезе а варатата яко хлатнала някаде 30 на 30 сантиметра широчина, Като видяхме че нищо му няма просто не е истина какви майтапи, какав смях беше Имам каско и сега се чудя какво да права - да ходя ли утре до кат ? Дали от каското ще ми дадът някой лев щото си мисля, че ако се свали кората ще може само да се избута хлътналото K2: - отвори му вратата от другата страна, и му кажи пак да прескочи мантинелата, и го чакай.....той ще ти я изправи отвътре..K3: - Колега, отиди при застрахователите и кажи, че си бил обект на атентат - някъв луд се е опитал да влезе през вратата без да я отвори
                          на това направо се смях със сълзи...
                          Еееее не,т’ва направо кърти...
                          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                          Коментар


                            То не е хубаво така да му се смееме на човека щото сигурно доста го е боляло ....................Обаче случката е неповторима ))))

                            Коментар


                              maiska написа:
                              Обаче случката е неповторима ))))
                              Да не се заричаме...
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар


                                Из ревю за Фиат Уно....
                                Слабата антикорозионна защита на Uno или по-точно пълната и липса храни семействата на не един и двама тенекеджии. Малкият Fiat не просто ръждясва, а гние по-ентусиазирано от дънер в Искъра. Да се конкретизират уязвими места по купето е безпредметно, защото би било далеч по-удобно да се посочат онези, които корозията не засяга. Пластмасовите брони например.
                                Поклон пред словото на автора
                                Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                                Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                                Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                                Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                                Търси се..

                                Коментар

                                Working...
                                X