Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    аз си го превеждам като "други марки"
    Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

    Коментар


      Да, имаше и "дреги морки" на срещата
      In Tipo Veritas

      Фиат Типо 1.6 DOHC
      Фиат Стило 1.6

      Коментар


        GOGT написа:
        ... момента да и се порадвам наи накрая .....мерси на вски4ки колеги ...
        ilkor написа:
        Нормално е да направиш тук там една грешка ама всяка дума да е сбъркана ... И точките обикновено се слагат след края на изречението, а не събрани в края на поста
        Темата е от "Консултации". Забележките в 2-та поста на "ilkor" ме карат да се треса от смях та чак ми е трудно да пиша.
        Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

        Коментар


          pakumba написа:
          няам представа бричед не разбирам, тряа си го питаш
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            Kluchar написа:
            видехме е колата ама го нема шофьора дай телефон
            Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

            Коментар


              kluchar в темата за "Хари Потър":
              kluchar написа:
              ами гледах по нета той има толкова много страници и почитателине че да ни е фен с неговите магий сигурно няма да ни направи колите самолети де

              Коментар


                Ми те задните ти гуми си бяха живи спукани - стари, нацепени, износени, тук там с отлепящ се протектор. Само някаква странна магическа сила ги е държала в работно състояние. това мнение на колегата //// мноо ми хареса...
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар


                  Това, от няколко поредни поста...
                  boksan написа:
                  ...Добьр вьншен вид с леки забелешки...Хубаво се забавлиаваш но не е зле да потренираш малко над книгите яавно в четенето не ти е силата.......за да не си испускам нервитв ниама да ви одговариам повече ...
                  Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                  Коментар


                    jetsynРегистриран на: 01 Авг 2007 Мнения: 1 Местожителство: Варна 03 Младост Пуснато на: Сря Авг 01, 2007 8:14 am ТЕМА: FIAT RITMO Ако нqкои мойе да помогне да пише ,търсq ост на торбо за УНО. Kолегата разбива още с първия си пост!!!

                    Коментар


                      name=’Sothbiss’ date=’Aug 16 2007, 11:38’ post=’1495058076’Fiat Brava на 33000 реални км. 2000г. внос76kw1.6 /16V бензинairbag, ел. стъкла, климатроникима бг номераима застраховка0887 855 900 - ХристоКолата не е моя! За отговори на Вашите въпроси се обръщайте към собственика (Христо)http://www.picvalley.net/v.php?p=u/16/3935_087.JPGhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/16/3936_097.JPGhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/16/3937_108.JPGhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/16/3938_126.JPGhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/16/3939_145.JPG
                      Лично я купувахме от една баба в Германия. Три дена чакахме да дойдат от съвета да отсекат една топола пред гаража, че не можехме да я изкараме иначе
                      no pain no pain

                      Коментар


                        Kluchar написа:е като ходиш на срещи в Неделя може и повече да разбереш от колеги заколата си доста хора караме такива досега не съм срещал 2 еднакви а книга на български дори на никакъв език не съм виждал провери и тук
                        Човече, тоя път ме уби!
                        Настоящата - Ford Focus ST
                        Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                        Франкенщайн - R.I.P.
                        Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                        Коментар


                          Надявам се s0me0ne да е задоволен от отговора...
                          kluchar написа:
                          запоследното кадето не пали гледай да не разволиш кода проблема може да идва от доста места трабва да се тества с Виза може да покаже нещо като казваш че клиеимите и акумолатора са наред стартерен ключ-клеимите самия стартер-кабелите и други подобни на срещи може и повече да се разбере
                          Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                          Коментар


                            1.
                            Отвратително и отблъскващо "голфаджийско" изпълнение! Това е моето мнение, което знам, че няма да ти хареса.
                            2.
                            Ще ти кажа само едно нещо! Ако на живо ми кажеш че колата ми прилича на голф ще ти избия зъбките.
                            3.
                            Айде тоя съвсем изплиска лигена...

                            Коментар


                              Еееее... Хората темата махнаха ти и тук разказвай кво е станало...
                              Fiat Bravo 1.9 TD100

                              Коментар


                                Коментар на тема защо термостатът на Брава е по-скъп от този на Типо:
                                besnija написа:
                                Ммдаааа. По-скъп е защото се продава заедно с парче от мотора. На други автомобили се продава само капсулата , но тук не е така.
                                След такова описание, смяната на термостата изглежда страшна и рискована операция! :D
                                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                                Коментар

                                Working...
                                X