Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    http://www.fiatforum.bg/showthread.p...86%D0%B8%D0%B9
    Датчик, кръстен на неизвестен римски император.

    Коментар


      Това звучи стряскащо!
      dani389 написа: Преглед на мнението
      ...По принцип е добре от време на време да се ходи на стент ...
      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        Някъде из форума (накратко):

        - Имам електрически проблем, трябва ми сервиз.
        - Какъв е проблемът?
        - Проблемът е .... (10-15 реда описание на проблем)...
        - Ммм... Да, видно е, че имаш проблем. Трябва ти сервиз.
        - Ами и аз това питам, имам проблем, трябва ми сервиз.

        Коментар


          Оставям това тук, както се казва:

          Click image for larger version

Name:	Capture.PNG
Views:	1
Size:	5,7 KB
ID:	2097774

          Според мен е фотошоп, защото като погледна, си е написано нормално.

          Коментар


            Оставям това тук, както се казва:

            [ATTACH=CONFIG]105771[/ATTACH]

            Според мен е фотошоп, защото като погледна, си е написано нормално.
            Хейтърите ще кажат, че е фотошоп...

            Има още:
            kluchar написа: Преглед на мнението
            Попаднал си на /мастори /
            kluchar написа: Преглед на мнението
            1. Тук няма ли да е по евтино тези ремонт е и /масторите де /
            Последна редакция от blue_coconut; 11.07.2018, 10:21.

            Коментар


              ВЕЛИКО!!!

              kluchar написа: Преглед на мнението
              днес ходих да си е взема ама ударих накамък
              няма е някой е бил взел от мое име трсиха е и не е намериха
              (някаква скица, б. а.)

              Коментар


                Само собствениците на коли с няколко десни чистачки ще го разберат:

                Nuova bravo написа: Преглед на мнението
                разглобяваш под дясната чистачка...
                vaskata_84 написа: Преглед на мнението
                дясната чистачка като я гледам отвътре ли на колата или като съм от вънка на колата с лице

                Коментар


                  Много важно е, когато си извън колата, дали си с лице или с гръб към нея, защото, ако си с гръб, положението може да се окаже аналогично с това, когато си вътре. Но когато пък си с гръб откъм задната част на колата, вече и аз не знам дясната чистачка коя е
                  Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                  Коментар


                    Тук може да се поспори . Ясно е, че щом приемаме, че воланът е от лявата страна, посоките трябва да са съобразени с това. Но все пак е леко объркващо. Затова си има и термини като шофьорска и пасажерска (на пътника) чистачка, седалка...
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      Колега, получил просветление:

                      "Сега се присерих, че сме се цитирали и преди и там беше едно ъъъ задно колело..."
                      браво 1,6/90 - 09 г.

                      Коментар


                        kluchar написа: Преглед на мнението
                        И аз се включих с е-винетка валидна до февруари

                        Една винатка сигурно може да е въведеш на две коли -ама ако е снимат...
                        Едва сега разбирам какво са имали предвид, като са я кръстили Е-винетка. Че може да Е въведеш на две коли, ама ако Е снимат и Е проверат, ще видят, че Е фалшива, нищо, че е Е. Ново име:

                        Е-винетка -> ключетка.

                        Коментар


                          Хората, които карат Приуси не си дават зор и на байрите не натискат колата за да не им вдига обороти и да е по-икономична и тиха, но провярвай, върви си без проблем. Това го казвам, като човек карал по байри с 1.5 хибрид, а за 1.8 да не говрим. Разликата от твоя дизел и хибрида е, че той ползва бензинов двигател и се развърта на по-високи обороти, а твоя дизел се развърта рано и няма проблем по байрите дори и без да вдигаш кой знае какви обороти, докато хибрида трябва да го вкараш доста високо за да тръгне, така както дизел. Тук идва цялостното заблуждение, че дизелите с еквивалентна мощност вървят повече. Просто много голяма част от хората карат до 2-3к обороти на атмосферка и очакват да получат мощност като при дизел. Хайде да сравняваме трубо двигател с трубо двигател, тоест хибрид с турбо завдижване и тогава да си говорим кое как върви по байри и т.н. Въпросът сега отива, защо няма хибриди с турбо, което щи ги направи дори още по-икономични и вървящи, но това е въпрос към произовдителите и това ли искат да усложняват двигателя допълнително и дали има нужда.
                          Егати баира. Представям си колко грамотен е подобен индивид в други области, щом роден на език не знае как да пише.
                          Между другото, когато се иска и ударено, на клавиатурата има опция. ѝ
                          Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                          Коментар


                            Егати баира. Представям си колко грамотен е подобен индивид в други области, щом роден на език не знае как да пише.
                            Между другото, когато се иска и ударено, на клавиатурата има опция. ѝ
                            Баирите са ясни. Аз обаче не разбрах къде точно се налага да се постави "ѝ"...

                            Коментар


                              Painfall написа: Преглед на мнението
                              Баирите са ясни. Аз обаче не разбрах къде точно се налага да се постави "ѝ"...
                              Точно никъде в цитирания текст . Колкото до баЙр - бисер е отвсякъде. Не мога да повярвам, че човек може да го напише така.
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар


                                Веднъж пита един защо пише байр и ми отгговори, че клавиатурата му нямала и ударено. Сигурен беше, че се пише с такова
                                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                                Коментар

                                Working...
                                X