Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    jordan85 написа:
    blondi_74 написа:
    ето един интересен линк, не знам кое ще ви хареса повече :D http://www.izbrani.net/w-snimki-29-10.html
    хахахахах много ми хареса особено онова с извинителната бележка
    ако някой реши да закъснява може да си я копне, все ще му я разпишем

    Коментар


      blondi_74 написа:
      jordan85 написа:
      blondi_74 написа:
      ето един интересен линк, не знам кое ще ви хареса повече :D http://www.izbrani.net/w-snimki-29-10.html
      хахахахах много ми хареса особено онова с извинителната бележка
      ако някой реши да закъснява може да си я копне, все ще му я разпишем
      Може и да се възползвам от предложението
      Peugeot 307 2.0i ГИ
      ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

      Коментар


        Шопски циганин разказва за първите си впечатления от светкавицата на фотоапарата:" - е па я си стоим и нема нищо, нема нищо..па изведнъж си еб*а мамата...и после па нема нищо...та така"

        Коментар


          Явор Митев написа:
          Шопски циганин разказва за първите си впечатления от светкавицата на фотоапарата:" - е па я си стоим и нема нищо, нема нищо..па изведнъж си еб*а мамата...и после па нема нищо...та така"
          това само БАЙ МАНГАЛ може да го сътвори

          Коментар


            Страшна новина прочетох току що. Тия журналя вече ептен изперкаха...:
            На ул. "Йосиф Щросмайер" в столичния квартал Света Троица"" са забелязани полицейски коли и линейки.Засега подробности около инцидента няма.От МВР не бяха открити източници за коментар.

            Коментар


              доживяхме модератор , да модерира модератора ,не мислех че е възможно, но за мен си е БИСЕР
              Прикачени файлове

              Коментар


                Ако някой не е разбрал - аз ПЪРВО съм потребител на форума, после друго. Плюс това - смятам че това не е модериране, ами съм си пуснал собствен пост, в който съм посочил линк към съществуваща вече тема. Нима не съм го правил друг път ?! Правил съм го, сега какво е по-различно? Нито съм писал с червено, нито съм сливал, заключвал, трил тема, или други подобни неща, които може само модератор.

                Коментар


                  Ееее ти пък сега Оги,ми интересно му е на колегата.Уточнение за u_bo,след като видях че и Оги има такава тема сам си коригирах темата според правилата.И аз съм човек и аз греша и си коригирам грешките.Повече подробности .........на ЛС. :D
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    :D моя грешка !!! ама така се разбира от постовете в премахнатата тема .

                    Коментар


                      chaveto написа:
                      Колега наистина си прав, но и ти грешиш. ................

                      Коментар


                        наско , добър бисер е дал, ама и моя го бива
                        Immortal написа:
                        ....Заблудил си и модератор с този си пост, на всичко отгоре.
                        а сега отивам да си посипя главата с пепел, задето съм заблудил модератор.Не те разбирам, какво целиш с тези провокативни постове и подписа си.Ако не ти се влиза във форума, просто не го прави. Не се прави на мъченик, като си изработиш бан.А него по всяко време може да си го получиш.П.П. Изнасянето на цитати от лични съобщения, без съгласието на автора им не е желателно.Immortal

                        Коментар


                          naskobg написа:
                          chaveto написа:
                          Колега наистина си прав, но и ти грешиш. ................
                          Ако можеше поне малко да вникнеш в това което съм искал да напиша нямаше да го пускаш като бисер. А трябваше да пуснеш цитат за любителските книжки които се издават от ..................

                          Коментар


                            reter написа:
                            Колеги!!! Моля ви не правете това удома си!..., просто си няма на представа за каква голяма КУ*ЯГА става въпрос.... но.. голям **р, такъв голям не бях виждал
                            колегата споделя мъки по смяна на съединител САМОРЪЧНО

                            Коментар


                              Как е "данни" в единствено число ?
                              mnpenchev написа:
                              данна

                              Коментар


                                7or37o написа:
                                1.6 16v 103HP
                                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X