Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Paparac написа:
    Английските думи се перифразират писмено на български така, както...............Няма такива думи като "перефрезиране" и "писменно". Интересни коментари правиш, а в същото време не познаваш граматиката на собствения си език.
    Забележки от дясната ръка на лудият Митко не приемам! Ходи да поучаваш хората в неговият форум!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      Откога станах и дясна ръка? Не приемам да ми се вметват позиции, които не притежавам. А и никого не поучавам, разбрал си ме погрешно.

      Коментар


        Paparac написа:
        Откога станах и дясна ръка? Не приемам да ми се вметват позиции, които не притежавам. А и никого не поучавам, разбрал си ме погрешно.
        Може би аз недовиждам... едва ли! Щяха да ме изхвърлят от работа, ако бе така!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          Толкова млад, а вече старшина, пардон администратор!
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            Nino написа:
            Толкова млад, а вече старшина, пардон администратор!
            "Никой не се е родил безгрешен"-както бе казал един от героите в "Някои го предпочитат горещо"
            Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

            Коментар


              малеее аз си мислех нещо весело имало в тази тема.....а то завършва с война абе хора пийте по една бира и се веселете, какво всеки се хванал за гушата, няма да живеем 200 години
              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
              ИТАЛФЕСТ 2007

              Коментар


                Vladim написа:
                Може би аз недовиждам... едва ли! Щяха да ме изхвърлят от работа, ако бе така!
                Никъде не съм казал, че недовиждаш. Притежаването на администраторски права продължавам да твърдя, че не ме прави дясна ръка никому.PEACE!

                Коментар


                  rinsuind написа:
                  Това пластмасовото не е ли за закрепване на жилото, да не виси.
                  pa4i написа:
                  Мисля че не е,обемисто е колкото чаша за текила,съмнява ме да не е за реголиране на съединителя или за смазване на жилото.
                  Всеки със своите мерки и теглилки! :D
                  FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    Pecho написа:
                    rinsuind написа:
                    Това пластмасовото не е ли за закрепване на жилото, да не виси.
                    pa4i написа:
                    Мисля че не е,обемисто е колкото чаша за текила,съмнява ме да не е за реголиране на съединителя или за смазване на жилото.
                    Всеки със своите мерки и теглилки! :D
                    Всеки си има ценностна система
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар


                      doofiat написа:
                      Колеги помагайте! Тази вечер като се прибирах минах през няколко магазина и след като тръгнах към вкъщи чух как фреона се вдига без да съм натиснал копчета...
                      :D
                      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                      Коментар


                        Pecho написа:
                        doofiat написа:
                        Колеги помагайте! Тази вечер като се прибирах минах през няколко магазина и след като тръгнах към вкъщи чух как фреона се вдига без да съм натиснал копчета...
                        :D
                        И аз ли влязох тук бре

                        Коментар


                          doofiat написа:
                          ...И аз ли влязох тук бре...
                          Няма милост!
                          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            lov написа:
                            ... преполагам че само е натрапена семерината иначе нищо криво по полуоската няма.Там освен семерината имали някаква втулка или лагер което може да се е скапало?...
                            :D
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              подпис на колегата "pugsy".../ само да не се разсърди.../:"Купувам яйца от фазан.От Кюстендил съм работя с куриери.За контакти на скайп:niki_scalpelo или ЛС.Цената по договаряне."

                              Коментар


                                Авео написа:
                                подпис на колегата "pugsy".../ само да не се разсърди.../:"Купувам яйца от фазан.От Кюстендил съм работя с куриери.За контакти на скайп:niki_scalpelo или ЛС.Цената по договаряне."
                                много съм огорчен това беше обява във дата.бг,там има за всеки по нещо :Dоще се чудя как може да очакваш яица по куриер

                                Коментар

                                Working...
                                X