Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    11.като гов идях и направо 12.Моля да ми дадете съвет относно следното в AUTODATA казжат че за Пунто1 акомулатора трябжа да е 45ah аз сам взел 55ah дали е проблем?Благодаря преджарително и желая жесели празници на всички 13.червената приста я бях напрал на един "ПЕТРОЛ" и я взех последната... 14....има си и бушон на (+)-са 40 ампера мошчето е кам касетофона... 15....Е бах ти Бравата... 16.ама аз го занезах на стенд, тества го и каза ок 17....Махнах клеймите на акумулатора... 18....колата трябва да се форцира или да изгасне... 19. зарежда си добре пробвал съм със стар работи няма проблем и акумораторджията пробва 20. Тенекиджия, Бояджия .. орянтировъчно? 21, УНОТО КАТО Е СТУДЕНА ПРЕКЪСВА 22.Днес като тръгвах за работа установих че ми е мека гумата напомпих е и до гумаджийницата от кадето съм взел гумите оказа се 4 дупки /сигурно съм спрял на някоий на мястото или ? макар че наоколо спирам вече 3 месеца / Това е в Люлин залепиха ги. Слетова ходих и да е проверят за предницата-реглаж оказа се че като са ми слагали амортесьорите единият са го обърнали сега колата е идеална 23.Сутринта на един му отварях колата алармата му е бише заключила но тя си работеше отварям и колата гасне опитвам се да запаля и нищо няма грам ток нито една светлина не светеше заредихме акумолатора и запали веднага кабелните обувки му бяха не добри 24.4естито а каквиса жантите 4емие интересно можешли да пратиш 1 снимка 25.провери си сам входящия и изходящия мъркуч на парното ако са еднакво топли според мен радияторчето ти е полузапушено и не отдава достатъчно топлина ако 26.жила и въздугоотводи щом е обезвъздушено ако езапушено молкото радяторче /малко вероятно/ трудно се оправя 27....щте направя както ме съветваш... 28.е сеа ти виждам ква е колата, май някуъде 85 е карето 29....но наи добре щте разбереш ако го свалиш 30.умам моторче 40 лв трябва да имами бравата утре щепогледна
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #17
      Vladim написа:
      Бисери от форума. Защото никой от авторите им не си е взел поука...
      Нешто не виждам афторите, каде са?
      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #18
        Pecho написа:
        Vladim написа:
        Бисери от форума. Защото никой от авторите им не си е взел поука...
        Нешто не виждам афторите, каде са?
        За да не компроментирам хората съм лишил тези бисери от авторство, но обещавам, че следващата колекция ще е с имена! Дерзайте, творци!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #19
          аз съм кандидатствал с история и тогава илзлязоха - "Бай Марко е бил главен спонсор на Априлското въстание, като дарил дъба си за черешово топче" и още "Ботев е колът, на който се вее българския въстанически дух"
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар


            #20
            няма модел на фиат , алфа ,ланчиа който да не можем да доставим вклучително и новото браво (презентацията му в Италия е утре ) внасяме над 60 коли на месец в момента налично имаме : фиат пунто 2001г 2бр ел пакет 100000км в перфектно състояние са и двете цена 4990лв с ДДС и двете са с 1.2 60кс3 фиат пунто кабрио 60 кс 95г 3200лв с ДДС алфа 147 всички екстри + кожа спортни прожини и мн други екстри 12000 с ДДС пунто 1ва серия 5 бр цена 3300-3500 с ДДС ланчиа капа 2.0 20в с АГУ 5000 лв с ДДС ланчиа тезис 3.0 в6 24в емблема абсолутно всички екстри които могат да се съберат в кола 45000 лв с ДДС и акциз p.s. този сладур сигурно е пропуснал урока по български като са преподавали ю-то не е истина ква реклама му направих на колите дето ги продава...
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #21
              bigman написа:
              маняци кайете няколко саичета за интернет покупки да видя кво има вав интернет че искам да си купя някои маний за моита кола и за една др ако знаете онлайн саитове моля кайетеги да ги прегледам благодаря жи преджарително
              morg написа:
              Можеш ли да го преведеш на български, че не се разбира?
              bigman написа:
              ми кво по точно саитове в които има каталозии продават волани седалки и темподобните му не6та ако някои знае някои такивасаитове онлайн да продават такива не6та да пи6и
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #22
                някой ако можи да помага "коко69"значи купехси преди 10 дена Браво 1,6 16V i за сега го разучявам но забилязах че разхода ми отива мъм 13 л.гориво бизин а не я издувам не съм и свикнал ощи от уно 100кб на Браво 1,6 16V i малко е ковти нали а иначи е супер другото от вчера забилязах че като спра и изгася колата километражя оставя на 10 км а оборотомера на 500 обпрота нов внос е не е каран във бг. не знам и колко е стояла на паркинг в италия ако можи да ми кажите нещо жилата ли са за смазване или е сириозно това и ако някой се е зблъсквал с това да разесни или да кажите от каде да бидя как даги змажя или оправя това благодаря предварително
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #23
                  ще помагам....познавам го от 30 години... без да знам, че се е регистрирал тук го познах веднага по правописа...вие бъдете благодарни, че пише на кирилица
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    #24
                    donnna написа:
                    ще помагам....познавам го от 30 години... без да знам, че се е регистрирал тук го познах веднага по правописа...вие бъдете благодарни, че пише на кирилица
                    Да не се престарава много, много... Знаеш ли, колко лесно се трият мнения? Жалко за човека само... може ли за толкова години да не се научи да пише!?
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #25
                      не съм като Дон Кихот да се боря с вятърни мелници
                      Fiat Punto 1.1-Синята птица
                      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                      Коментар


                        #26
                        Язък, отнеха му на КЛЮЧАРЯ първенството! Досега имахме професор по правопис, но сори, дойде чл.кореспондент на БАН ...АКАДЕМИК!!! Ключарю,Шумахерю на правописа български, моного съжаляваме приятелю, отнеха ти приза!!!
                        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                        Коментар


                          #27
                          Nino написа:
                          Язък, отнеха му на КЛЮЧАРЯ първенството! Досега имахме професор по правопис, но сори, дойде чл.кореспондент на БАН ...АКАДЕМИК!!! Ключарю,Шумахерю на правописа български, моного съжаляваме приятелю, отнеха ти приза!!!
                          Настоящата - Ford Focus ST
                          Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                          Франкенщайн - R.I.P.
                          Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                          Коментар


                            #28
                            Nino написа:
                            Язък, отнеха му на КЛЮЧАРЯ първенството! Досега имахме професор по правопис, но сори, дойде чл.кореспондент на БАН ...АКАДЕМИК!!! Ключарю,Шумахерю на правописа български, моного съжаляваме приятелю, отнеха ти приза!!!
                            Не така , аз съм му фен . Негово мнение не пропускам . Имаше дори и ( мензисностанция) демек бензиностанция.....Не барайте ключара
                            Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
                            ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

                            Коментар


                              #29
                              atos написа:
                              Имаше дори и ( мензисностанция) демек бензиностанция.....Не барайте ключара
                              Не, това ме разби... даже котарака се опули... не е истина....мензисностанция...Правилно, ключарю първи си още... никакви академици не важат тук, тази думичка е за "господари на ефира"...Ха-ха-ха!!!
                              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                              Коментар


                                #30
                                Nino написа:
                                atos написа:
                                Имаше дори и ( мензисностанция) демек бензиностанция.....Не барайте ключара
                                Не, това ме разби... даже котарака се опули... не е истина....мензисностанция...Правилно, ключарю първи си още... никакви академици не важат тук, тази думичка е за "господари на ефира"...Ха-ха-ха!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X