Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

    Пишете каквото искате , но да знаете че не е срамно да попаднете тука Моля не коментирайте цитатите !

    #2
    street_vagabont написа:
    Аз имам Ламборджини-сенокосачка. С нея ли да идвам на срещите? Има страхотен дизайн

    Коментар


      #3
      Re: Бисери от Нашия Форум !

      jorko написа:
      Пишете каквото искате , но да знаете че не е срамно да попаднете тука Моля не коментирайте цитатите !

      Коментар


        #4
        БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

        Цитат:"в Перник леко го е забелило .като гледам яко ще го намаа. предполагам ,че после ще омекне и ще прокапе."За колежките с "мръсничко" подсъзнание, ще уточня,че става дума за сняг!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          Ами аз мога да цитирам изцепки от кандидат-студентски изпити по история и литература, още преди няколко години-ЦИТАТ:Левски ходил гол и бос и възбуждал народа...а и на една учителка,ма бая отдавна-"ако сте толкова глупави, че не помните нищо, записвайте си, като мен!"После като се сетя ще едитвам
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            Re: БИСЕРИ

            Nino написа:
            Цитат:"в Перник леко го е забелило .като гледам яко ще го намаа. предполагам ,че после ще омекне и ще прокапе."За колежките с "мръсничко" подсъзнание, ще уточня,че става дума за сняг!
            ... И е пухкав, и е мек... Също като снEг! :P
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар


              #7
              sachma написа:
              Левски ходил гол и бос и възбуждал народа...
              Аааа, това е ново или поне аз не съм го чел, МАШАЛА( майор Мишев )
              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

              Коментар


                #8
                Esper написа:
                sachma написа:
                Левски ходил гол и бос и възбуждал народа...
                Аааа, това е ново или поне аз не съм го чел, МАШАЛА( майор Мишев )
                А знаеш ли, че:"Със задните си части Крум запушил Върбишкия проход, а с предните изненадал Никифор Втори Геник ?"
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #9
                  "АЦЕ-то е повече коне ама с тоя механичен инжекцион, всички майстори се дърпат и не им се занимава много за настройки и решаване на проблеми от вида "като карам в отсечката Христо Ботев - Шератон, по тодор каблешков и на 26-тия метър, ако си ровя в носа , леко навел се надясно че да пръдна и изведнъж оборотите му скачат на 2000 и после падат!" "Един колега май в рено форума беше написал,че като умре искал да го заровят прав ,че му писнало да лежи под колата" "ми аз не знам друга причина да ми гърми ауспуха като че ли нападаме македония затова питам? и аз не мога да си представя как в газта, която е под налягане има вода, но нямам по-добро предположение" "Жена ми ако ми изневерява няма да се чуствам толкова зле , колкото ако колата ми е развалена"
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    Аз като член на Лада Клуб България ви предлагам един линк към подобна тема от форума там:http://forum.ladaclub-bg.com/viewtopic.php?t=5872Има уникални неща :D

                    Коментар


                      #11
                      Аз в гимназията имах една съученичка, дето казваше "аз мое да съм тъпа, ма не съм проста"
                      M-Benz E 250 TD 150hp
                      M-Benz 200d 75 hp
                      Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                      Коментар


                        #12
                        msotiroff написа:
                        Аз в гимназията имах една съученичка, дето казваше "аз мое да съм тъпа, ма не съм проста"
                        А то и в Big Brother имаше 3 такива ама някой повярва ли им.
                        Punto SX 1.1 55

                        Коментар


                          #13
                          нещо не разбрах,кое е важното в темата!?

                          Коментар


                            #14
                            Разговор по време на игра на билярд (на живо):Nelly_Fen (един приятел) -> Sorry.kiler_4o: -> Ти си sorry.Nelly_Fen -> OK, I am sorry.И в този момент започва страхотен смях от страна и на двамата

                            Коментар


                              #15
                              Бисери от форума. Защото никой от авторите им не си е взел поука... 1.Кажи ако не си навид ,защото имам кандидат да ги купи! 2.Иас имах такав проблем но ако нямаш липсващи парчета може да свалиш стопа да го намажвш с еплоксидна смола съвсем тънки на спуканото място когато исъхне да изшкуриш с ситнс шкурка както и целия стоп с водна шкурка около 800 куписи спрей за червени стопове ас лично го направих с лак за металик и малко червена боя за оцветяване и си ти после ,успех 3. Искам да попитам дават ми едни спортни пруйижини червени и са на Голф 2 сте станат ли на фиат уно МК1 турбото и ако стават да ги зимам 4.абендикс за Фиан Брава някой знае ли къде може да се намери този абендикс за Фиат Брава 1.6 Каде ли не го търсих и никъде няма такова нешто. 5.Акумулатора е Монбат,гаранцията е заверена до 2008 август,почти не е ползуван,защото си купих Браво с хубав Бош на нея 6.A рази пласт маса около бутина излиза без да се разглобява кората така ли?А с какво да я изкарам ако е така ако я напана с отверка няма ли да я нараня? 7.Значи когато оборотите се стабелизират и да натискам спирачката всичко си е добре, нешто което забелязах днес е че майсторите които са ми сменяли горивния фиутър не са бутнали едната букса те са две от там да не ми дава грешки в компютъра. 8.Модул за обогатяване на горивната смес. Ето това е един модул които е универсален и става както за атмосферки, така и за турбинки Идеята е че променя сигнала от ламбда сондата към компютъра, като никога не изпада в краиности (за да няма проблеми с работата на двигателя) и така убогатява горивнта смес Лесно за инсталиране и изглежда и звучи добре като замисел , но дали наистина има ефект ??? (или аз халуцинирам )Нека вещите да оставят по едно мнение и също така вреди ли на колата ? П.С. Аз лично си сложих и каточели като загрее колата и ламбда сондата започне да дава сигнали все едно получава шут отзат и скача колицата. 9.и при мен има този проблем но като влизам от труги места някаде го няма / от труги компютри / 10.подкрепиям те напално НЕ НА АГРЕСИЯТА ПО ПАТИШТАТА
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X