Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някъде, някой има затруднено включване на предавките. Едно от предположенията за проблема:

    S_BANKOV написа: Преглед на мнението
    Мхм, а може и внучката на избирача да има луфт
    Внимавайте как ползвате внучките, да не ги разбиете много.

    Коментар


      "Кажи ми кога ще направиш с Приус 2 средна скорост почти 200км с 4-човека с пълен багажник и разход 9"
      ~ Chaveto, 2019 г.
      https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net...49&oe=5D75DC1E
      Снимката е на познат. За 237км има средна скорост от 180км. Предполагам още си мислиш, че е трудно да направиш почти 200км средна скорост. Да с Приус 2 е невъзможно.
      П.С имам моя снимка на въпросната скорост с данни за разход... Някога по натам може и да я споделя

      Коментар


        chaveto написа: Преглед на мнението
        https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net...49&oe=5D75DC1E
        Снимката е на познат. За 237км има средна скорост от 180км. Предполагам още си мислиш, че е трудно да направиш почти 200км средна скорост. Да с Приус 2 е невъзможно.
        П.С имам моя снимка на въпросната скорост с данни за разход... Някога по натам може и да я споделя

        Предполагам, че той има в предвит средна скорост градско/извънградско от точка А до точка Б. Все пак никой не живее на магистралата и все някога влизаш в градското меле.

        Коментар


          Спора за средната скорост е много ясен и много добре се знае за какво съм говорил. Не съм влизал в подробности, но не е трудно да се сетиш, че покрай високо скоростните пътища не е пустиня.

          Коментар


            Не е от този форум, но .. нямам думи.
            Click image for larger version

Name:	Screenshot_2019-11-27.png
Views:	1
Size:	17,8 KB
ID:	2098720
            Последна редакция от Stefanaki; 27.11.2019, 23:32.
            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

            Коментар


              Е за такива като тоя има вече адаптирана версия на Под Игото.... Така че няма проблем реално, важното е, че сме стабилни и прости де ...

              Коментар


                Явно тази обява е на някой брат'чет.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар

                Working...
                X