Страница 2 от 112 ПърваПърва 12341252102 ... ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 1114

Тема: БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Фиат фанатик Аватарът на msotiroff
    Регистр. на
    07.01.2007
    Аз в гимназията имах една съученичка, дето казваше "аз мое да съм тъпа, ма не съм проста"
    M-Benz E 250 TD 150hp
    M-Benz 200d 75 hp
    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

Фиат фанатик Аватарът на Punto SX
    Регистр. на
    16.11.2005
    Цитат msotiroff написа:
    Аз в гимназията имах една съученичка, дето казваше "аз мое да съм тъпа, ма не съм проста"
    А то и в Big Brother имаше 3 такива ама някой повярва ли им.
    Punto SX 1.1 55

sasco
    Guest
    нещо не разбрах,кое е важното в темата!?

Фиат идол Аватарът на kiler_4o
    Регистр. на
    10.05.2006
    Разговор по време на игра на билярд (на живо):Nelly_Fen (един приятел) -> Sorry.kiler_4o: -> Ти си sorry.Nelly_Fen -> OK, I am sorry.И в този момент започва страхотен смях от страна и на двамата

Фиат идол
    Регистр. на
    22.06.2005
    Бисери от форума. Защото никой от авторите им не си е взел поука... 1.Кажи ако не си навид ,защото имам кандидат да ги купи! 2.Иас имах такав проблем но ако нямаш липсващи парчета може да свалиш стопа да го намажвш с еплоксидна смола съвсем тънки на спуканото място когато исъхне да изшкуриш с ситнс шкурка както и целия стоп с водна шкурка около 800 куписи спрей за червени стопове ас лично го направих с лак за металик и малко червена боя за оцветяване и си ти после ,успех 3. Искам да попитам дават ми едни спортни пруйижини червени и са на Голф 2 сте станат ли на фиат уно МК1 турбото и ако стават да ги зимам 4.абендикс за Фиан Брава някой знае ли къде може да се намери този абендикс за Фиат Брава 1.6 Каде ли не го търсих и никъде няма такова нешто. 5.Акумулатора е Монбат,гаранцията е заверена до 2008 август,почти не е ползуван,защото си купих Браво с хубав Бош на нея 6.A рази пласт маса около бутина излиза без да се разглобява кората така ли?А с какво да я изкарам ако е така ако я напана с отверка няма ли да я нараня? 7.Значи когато оборотите се стабелизират и да натискам спирачката всичко си е добре, нешто което забелязах днес е че майсторите които са ми сменяли горивния фиутър не са бутнали едната букса те са две от там да не ми дава грешки в компютъра. 8.Модул за обогатяване на горивната смес. Ето това е един модул които е универсален и става както за атмосферки, така и за турбинки Идеята е че променя сигнала от ламбда сондата към компютъра, като никога не изпада в краиности (за да няма проблеми с работата на двигателя) и така убогатява горивнта смес Лесно за инсталиране и изглежда и звучи добре като замисел , но дали наистина има ефект ??? (или аз халуцинирам )Нека вещите да оставят по едно мнение и също така вреди ли на колата ? П.С. Аз лично си сложих и каточели като загрее колата и ламбда сондата започне да дава сигнали все едно получава шут отзат и скача колицата. 9.и при мен има този проблем но като влизам от труги места някаде го няма / от труги компютри / 10.подкрепиям те напално НЕ НА АГРЕСИЯТА ПО ПАТИШТАТА
    Frontera Sport, X20SE март 1998

Фиат идол
    Регистр. на
    22.06.2005
    11.като гов идях и направо 12.Моля да ми дадете съвет относно следното в AUTODATA казжат че за Пунто1 акомулатора трябжа да е 45ah аз сам взел 55ah дали е проблем?Благодаря преджарително и желая жесели празници на всички 13.червената приста я бях напрал на един "ПЕТРОЛ" и я взех последната... 14....има си и бушон на (+)-са 40 ампера мошчето е кам касетофона... 15....Е бах ти Бравата... 16.ама аз го занезах на стенд, тества го и каза ок 17....Махнах клеймите на акумулатора... 18....колата трябва да се форцира или да изгасне... 19. зарежда си добре пробвал съм със стар работи няма проблем и акумораторджията пробва 20. Тенекиджия, Бояджия .. орянтировъчно? 21, УНОТО КАТО Е СТУДЕНА ПРЕКЪСВА 22.Днес като тръгвах за работа установих че ми е мека гумата напомпих е и до гумаджийницата от кадето съм взел гумите оказа се 4 дупки /сигурно съм спрял на някоий на мястото или ? макар че наоколо спирам вече 3 месеца / Това е в Люлин залепиха ги. Слетова ходих и да е проверят за предницата-реглаж оказа се че като са ми слагали амортесьорите единият са го обърнали сега колата е идеална 23.Сутринта на един му отварях колата алармата му е бише заключила но тя си работеше отварям и колата гасне опитвам се да запаля и нищо няма грам ток нито една светлина не светеше заредихме акумолатора и запали веднага кабелните обувки му бяха не добри 24.4естито а каквиса жантите 4емие интересно можешли да пратиш 1 снимка 25.провери си сам входящия и изходящия мъркуч на парното ако са еднакво топли според мен радияторчето ти е полузапушено и не отдава достатъчно топлина ако 26.жила и въздугоотводи щом е обезвъздушено ако езапушено молкото радяторче /малко вероятно/ трудно се оправя 27....щте направя както ме съветваш... 28.е сеа ти виждам ква е колата, май някуъде 85 е карето 29....но наи добре щте разбереш ако го свалиш 30.умам моторче 40 лв трябва да имами бравата утре щепогледна

Член на СФФБ
    Администратор
    Фиат идол
    Аватарът на Pecho
    Регистр. на
    15.10.2005
    Цитат Vladim написа:
    Бисери от форума. Защото никой от авторите им не си е взел поука...
    Нешто не виждам афторите, каде са?
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

Фиат идол
    Регистр. на
    22.06.2005
    Цитат Pecho написа:
    Цитат Vladim написа:
    Бисери от форума. Защото никой от авторите им не си е взел поука...
    Нешто не виждам афторите, каде са?
    За да не компроментирам хората съм лишил тези бисери от авторство, но обещавам, че следващата колекция ще е с имена! Дерзайте, творци!

Фиат фанатик Аватарът на viktorson
    Регистр. на
    22.02.2006
    аз съм кандидатствал с история и тогава илзлязоха - "Бай Марко е бил главен спонсор на Априлското въстание, като дарил дъба си за черешово топче" и още "Ботев е колът, на който се вее българския въстанически дух"
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

Фиат идол Аватарът на donnna
    Регистр. на
    12.07.2006
    няма модел на фиат , алфа ,ланчиа който да не можем да доставим вклучително и новото браво (презентацията му в Италия е утре ) внасяме над 60 коли на месец в момента налично имаме : фиат пунто 2001г 2бр ел пакет 100000км в перфектно състояние са и двете цена 4990лв с ДДС и двете са с 1.2 60кс3 фиат пунто кабрио 60 кс 95г 3200лв с ДДС алфа 147 всички екстри + кожа спортни прожини и мн други екстри 12000 с ДДС пунто 1ва серия 5 бр цена 3300-3500 с ДДС ланчиа капа 2.0 20в с АГУ 5000 лв с ДДС ланчиа тезис 3.0 в6 24в емблема абсолутно всички екстри които могат да се съберат в кола 45000 лв с ДДС и акциз p.s. този сладур сигурно е пропуснал урока по български като са преподавали ю-то не е истина ква реклама му направих на колите дето ги продава...
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

Страница 2 от 112 ПърваПърва 12341252102 ... ПоследнаПоследна

Тема: БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •