Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило 2003, 1,9 115 К пръскалките не работят

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стило 2003, 1,9 115 К пръскалките не работят

    Здравейте колеги,

    Като за първи пост във форума е редно така с подравление а после с хленчене
    Та нека хленченето започне сега. Проблема е в пръскалките, вероятно е бушона, но не знам къде се намира (сума и схеми изгледах и всички различни). Другото предположение е естествено помпата.
    Много е гадно да караш зимата без пръскалки. Чистачките си работят без проблем.
    Преди няколко дена я взех и стествено си мина пълното обслужване ... което е по-скъпо от колата, но този детр си остана.
    Колегата от сервиза не можа да намери защо не бачкат тия пръскали освен, че не стига ток до помпата. Та тук е най-вероятния виновник.
    Ще бъда и благодарен ако дадете съвети с какви бушони да се запася, винаги си държах комплект в старото R19 ... ама то сдаде вече багажа.

    Offtopic и ключове и отверки!

    #2
    Бушоните провери къде се намират и какви са в книжката на колата - имаш цял раздел за това на стр. 196. http://download.fiatforum.bg/Books/S...andbook_En.pdf
    Ако са ти здрави бушоните и до клемите на помпата не излиза напрежение, работата ти отива на прецакан контакт в конзолата с лостчетата.

    Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

    Коментар


      #3
      Привет, аз имах такъв проблем от сорта....беше запушено разклонението между лявата и дясната пръскалка Т образна, отдолу на предния капак...и аз така търсих бушони и какво ли още не, накрая свалих Т/едката продухах я и се отпуши
      Успех..

      Коментар

      Working...
      X