Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

City режим не се включва

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    City режим не се включва

    Накратко, преди време бях пуснал тема, че не мога да изключа City режима на Стило, сега след разкачане на акумулатора се случи обратното - не мога да го включа. Карах си така известно време, без никакви проблеми и свикнах, но така и не разбрах от къде е проблема.
    Та имам няколко въпроса, и ще съм благодарен за всякакви препоръки.
    -Къде да търся проблема? - ако е по бушони - кой бушон да гледам?
    -Ако е нещо по-сериозно по токовете или нещо друго (тъй като не разбирам, признавам си), да ми препоръчате добър сервиз/майстор в София, който се занимава с Фиат и по-конкретно с такъв тип проблеми.
    -Ако имате препоръка за нещо друго, което да погледна (като пълен лаик по тази тема, пак казвам :D ).
    Благодаря предварително.

    #2
    Вероятност бутона да не работи. С диагностика лесно може да бъде установено.
    Ако не, може и ръчно да го пробваш като го разглобиш. Ако го махнеш окъси 3-то и 10-то краче на буксата и виж какво ще стане.
    Последна редакция от BO; 18.11.2020, 13:46.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Добре, предварително се извинявам за тъпия въпрос, но как да подходя с разглабянето, тъй като не искам да счупя нещо. Махнах страничната кора, която ми дава малък достъп до бутона и буксата към него, но до там. Горната част как се маха? Прикачвам снимки

      Click image for larger version

Name:	IMG_20201118_153954.jpg
Views:	1
Size:	225,6 KB
ID:	2099049 Click image for larger version

Name:	IMG_20201118_153945.jpg
Views:	1
Size:	235,1 KB
ID:	2099050

      Коментар

      Working...
      X