Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 10 от 13

Тема: Снегорини без следа от сняг

Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол
    Аватарът на Слав
    Регистр. на
    22.06.2006

Снегорини без следа от сняг

Искам да изразя възмущението си и да споделя.

На автомагистрала Люлин са се нареили няколко снегорина при условие, че прогнозите са за слънчево време, да не говорим, че дори няма изгледи за дъжд, а да не говорим за сняг...ако изобщо го има тази година това "природно бедствие"

Докъде е възможно да стигне наглото о(съ)биране на държавни пари от подизпълнителните фирми и фирмички...чудно ми е дали това е възможната максималната наглост или човешката простотия е безгранична както е казал Айнщайн ?

Пиша това, защото съм абсолютно убеден, че заради тази безмислена "организация" са похарчени на вятъра хиляди левове от нашите изтънели джобчета...и кой изобщо контролира това ? Аз бих сигнализирал веднага, бих поискал обяснение. Някой знае ли къде точно да се обърна ?
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

Фиат фанатик
    Регистр. на
    11.11.2010
    Идват избори, трябва да се купят гласове, та разберете го тиквата и той чекмедже пълни все пак... Можеш да се оплачиш на арменския поп, мисля че ще е по - успешно отколкото да се оплачеш на някоя тиквена институция...

Фиат идол Аватарът на chaveto
    Регистр. на
    31.08.2008
    Пари за почистване на сняг се плащат когато е валяло сняг. А снегорините не само чистят сняг ами хвърля сол и т.н
    Вчера сутринта в 7:00 термометъра на автомобила ми показваше 1*С като тръгнах и целия автомобил беше заскрежен. А вече мисля има условия за замръзване.
    А реално на фирмата която ще се грижи за почистването на пътя и е платено, и те са длъжни да бъдат в готовност. Иначе глобите хич не са приятни.
    А прогнозата за вчера не знам каква е била, но до обяд беше кучи студ. В момента гледам през прозореца и въобще не ми изглежда топло в тази мъгла.

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    ББ преди време беше казал "Снежинките ще ги ловим във въздуха", та хората ги чакат от рано.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    Август месец бях видял два снегорина на околовръстното, след Борис в посока Люлин. Защо снегорини се движиха в града посред лято...нз

Фиат идол Аватарът на chaveto
    Регистр. на
    31.08.2008
    Не знам някой да си позволява да купи камиони които ги ползва няколко месеца през годината. Повечето "снегорини" са обикновени камиони на които само им се добавят неща според нуждите.

Фиат идол Аватарът на dobrujanetza
    Регистр. на
    01.02.2009
    В Пловдив снегорините основно са на Пътища АД и както пише Чавето- това са самосвали с гребла и допълнително слагат отзад ония дискове, които пръскат пясък и химикали.
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    Ако падне сняг и няма снегорини - недоволствате.
    Като са приготвени снегорините от рано - пак недоволствате.
    Тоз народ няма угодия!

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005
    Цитат Immortal написа: Преглед на мнението
    Ако падне сняг и няма снегорини - недоволствате.
    Като са приготвени снегорините от рано - пак недоволствате.
    Тоз народ няма угодия!
    Мненията ни съвпадат.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол
    Аватарът на Слав
    Регистр. на
    22.06.2006
    И все пак ми се струва, че това което казвате не е така.

Аз знам от хора в бранша, че се плаща на изминат километър. Следователно валяло не валяло цялото мероприятие се заплаща.
    Колкото и да ми се иска да повярвам в съвестта, честността и морала на тия фирми някак не се получава...защо ли ?
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Тема: Снегорини без следа от сняг

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •