Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снегорини без следа от сняг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Снегорини без следа от сняг

    Искам да изразя възмущението си и да споделя.

    На автомагистрала Люлин са се нареили няколко снегорина при условие, че прогнозите са за слънчево време, да не говорим, че дори няма изгледи за дъжд, а да не говорим за сняг...ако изобщо го има тази година това "природно бедствие"

    Докъде е възможно да стигне наглото о(съ)биране на държавни пари от подизпълнителните фирми и фирмички...чудно ми е дали това е възможната максималната наглост или човешката простотия е безгранична както е казал Айнщайн ?

    Пиша това, защото съм абсолютно убеден, че заради тази безмислена "организация" са похарчени на вятъра хиляди левове от нашите изтънели джобчета...и кой изобщо контролира това ? Аз бих сигнализирал веднага, бих поискал обяснение. Някой знае ли къде точно да се обърна ?
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    Идват избори, трябва да се купят гласове, та разберете го тиквата и той чекмедже пълни все пак... Можеш да се оплачиш на арменския поп, мисля че ще е по - успешно отколкото да се оплачеш на някоя тиквена институция...

    Коментар


      #3
      Пари за почистване на сняг се плащат когато е валяло сняг. А снегорините не само чистят сняг ами хвърля сол и т.н
      Вчера сутринта в 7:00 термометъра на автомобила ми показваше 1*С като тръгнах и целия автомобил беше заскрежен. А вече мисля има условия за замръзване.
      А реално на фирмата която ще се грижи за почистването на пътя и е платено, и те са длъжни да бъдат в готовност. Иначе глобите хич не са приятни.
      А прогнозата за вчера не знам каква е била, но до обяд беше кучи студ. В момента гледам през прозореца и въобще не ми изглежда топло в тази мъгла.

      Коментар


        #4
        ББ преди време беше казал "Снежинките ще ги ловим във въздуха", та хората ги чакат от рано.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #5
          Август месец бях видял два снегорина на околовръстното, след Борис в посока Люлин. Защо снегорини се движиха в града посред лято...нз
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            #6
            Не знам някой да си позволява да купи камиони които ги ползва няколко месеца през годината. Повечето "снегорини" са обикновени камиони на които само им се добавят неща според нуждите.

            Коментар


              #7
              В Пловдив снегорините основно са на Пътища АД и както пише Чавето- това са самосвали с гребла и допълнително слагат отзад ония дискове, които пръскат пясък и химикали.
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                #8
                Ако падне сняг и няма снегорини - недоволствате.
                Като са приготвени снегорините от рано - пак недоволствате.
                Тоз народ няма угодия!

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа: Преглед на мнението
                  Ако падне сняг и няма снегорини - недоволствате.
                  Като са приготвени снегорините от рано - пак недоволствате.
                  Тоз народ няма угодия!
                  Мненията ни съвпадат.
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #10
                    И все пак ми се струва, че това което казвате не е така.

                    Аз знам от хора в бранша, че се плаща на изминат километър. Следователно валяло не валяло цялото мероприятие се заплаща.
                    Колкото и да ми се иска да повярвам в съвестта, честността и морала на тия фирми някак не се получава...защо ли ?
                    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                    Коментар


                      #11
                      Аз пък също знам точно от такива хора, че се плаща само ако вали. Без сняг си получават други пари. А относно готовността, всички следят няколко метеорологични прогнози и не могат да си позволят да седят в гаража и да почне да вали. Всички стоят на "терен" и каквото дойде. Точно по снегорините аз винаги съм се ориентирал, че прогнозата за времето е лоша.

                      Коментар


                        #12
                        Плаща се дежурство, плаща се на машиносмяна като ти я разпишат, че си свършил някаква работа....

                        п.п. няма доволен българин... като има - мрънка що има, като няма - пак мрънка...
                        Fiat Punto 1.1-Синята птица
                        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                        Коментар


                          #13
                          Дори и държавните фирма за чистота взима пари и надписва също като частниците .Директори са мошеници където са били в затвора.
                          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                          Коментар

                          Working...
                          X