Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

сервиз за Sedici?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    сервиз за Sedici?

    Привет на всички,
    Търся си сервиз за моя Додо, Sedici произведено през далечната 2006 г.
    Държи се прилично, но има неща да се пипнат.
    Бих искала да си намеря сервиз, на който да разчитам, че ще работят както трябва и няма да ме скубят, понеже колата е рядка и нямам брада и мустаци, за цялостна поддръжка на автомобила, или поне доколкото е възможно.
    За момента има предни амортисьори за смяна, маншон на ляво каре отпред и великата предна ламбда - за която обаче не е сигурно, защото чека свети за пет различни неща в последните два месеца, а в текущия ми сервиз хвърлят боб и не им се занимава.
    Осъзнавам, че колата е специфична. Моля, колеги с такива фиатове да ми препоръчат сервиз в гр. София.

    Предварително благодаря!
    Fiat Sedici 1.6 gasoline, на име Додо

    #2
    За София примерно Ventura Garage. Малко са неудобни като локация, но до сега не са ме връщали за нищо.
    1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
    2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

    Коментар


      #3
      Благодаря, имам го предвид.
      За сега му баят в Koba Auto, да видим.
      Fiat Sedici 1.6 gasoline, на име Додо

      Коментар


        #4
        Ако ти писне от Софийски 'майстори' в Пд знам поне два сервиза където се карат автомобили от София, Кюстендил, Бургас и други градове.
        Изкупуване на автомобили на добри цени
        /////

        Коментар


          #5
          Аз да кажа, че все още не съм намерила читав и разбиращ от тая гад майстор.
          Обаче по улиците виждам стотици седичита и сх4-ки. странна работа.
          Fiat Sedici 1.6 gasoline, на име Додо

          Коментар


            #6
            0888700221,0879527585-Васил.Сервиза му беше на Хладилника.
            1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

            Коментар


              #7
              PM_u_bo написа: Преглед на мнението
              Ако ти писне от Софийски 'майстори' в Пд знам поне два сервиза където се карат автомобили от София, Кюстендил, Бургас и други градове.
              София града голяма, милион кошници , майсторите или не стават, или са презаети.
              Мога и за Кюстендил да ти дам читав сервиз ако ти е по-близо.
              Изкупуване на автомобили на добри цени
              /////

              Коментар


                #8
                Зарежи дали са надути, просто не му разбират, според мен.
                В момента гасне в движение и вади отново р0420, пък преден катализатор и ламбда са сменени, визуално поне и 2та катализатора са в ред, на загряла кола газовете са в норма. Във вторник ще търся един младеж, който ме увериха,че бил факир на диагностиката, пък да видим. Според мен има драми с ток, колянов вал, алтернатор и датчици, ама ...
                Иначе върнах се миналия месец на 3 цилиндъра с пътна помощ, седя пред поредния сервиз 1 седмица, пък тия момоци ми звъннаха "колата е чук, нищо и няма"., кво да кажа..

                Относно сервизи извън сф май накрая и тва ще стане, ама да видим сега новите надежди няма ли да го оправят, или поне диагностицират.
                Fiat Sedici 1.6 gasoline, на име Додо

                Коментар


                  #9
                  PM_u_bo написа: Преглед на мнението

                  София града голяма, милион кошници , майсторите или не стават, или са презаети.
                  Мога и за Кюстендил да ти дам читав сервиз ако ти е по-близо.
                  Ако е удобно ми подскажи кой е сервиза в Кюстендил и къде се намира, че там до сега само компромисни решения съм намирал...
                  1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
                  2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

                  Коментар

                  Working...
                  X