Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Почина Кен Хенсли, авторът на "Джулай морнинг"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Почина Кен Хенсли, авторът на "Джулай морнинг"

    Eдин от любимите ми състави е Юрая Хийп. Велик музикант и певец. Бог да го прости и лека му пръст.
    https://www.vesti.bg/sviat/pochina-e...a-hijp-6117233
    Последна редакция от NikMar; 05.11.2020, 16:07.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    Снощи си пуснахме в негова памет песента и си припомнихме и други емблематични групи от онова време. Зададох си отново въпроса как с тези 8 ноти са се пишели толкова велики парчета, защото пък предната вечер пусках някои от най-запомнящите се балади на Скорпионс и щерката, която е на 12 години, с интерес се заслушваше и гледаше клиповете. Достигаме пак до извода, че в съвременността няма такива парчета, от които, докато ги слушаш, тръпки да те побиват, или поне аз не се сещам за такъв пример.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3
      Хората харесват песните на своята младост.
      Правият ъгъл на личното местоимение мъти яйцата си върху корен квадратен.

      Коментар


        #4
        Някой, който сега се брои за млад, би ли пуснал някое стойностно парче (според него) ?

        Е така питам от любопитство.
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #5
          Внучката ми е на 7г. и обича песните които й пускам от моята младост, познава дори и кой състав свири: Дееп пърпъл, Юрая, БониМ, Абба, Куин и т.н. Същата реакция имаха ии децата като бяха малки. Явно тези състави според мен ще си останат вечни класики като например Бах, Бетховен и др.
          Последна редакция от NikMar; 09.11.2020, 17:45.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            #6
            И Марадона отиде на небето

            Коментар


              #7
              Велики групи и страхотни музиканти.По тяхното време музиката се правеше с душа затова е вечна и всички тези музиканти продължават да са слушани и обичани от следващите поколения.Музиката няма давност и когато е стойностна е вечна.Продължавам да слушам Uriah Heep ,даже телефона ми звъни с едно от хитовите им парчета ,Simpathy,дело на Кен Хенсли и изпълнявана от Джон Лоутън.
              Почивай в мир Кен,музиката ти ще звучи още много дълго време.
              brava 1.9.jtd 2001
              punto 1.2 sport 1994
              Максималната скорост с която можеш да излезеш от един завой е много близка до тази с която не можеш!

              Коментар

              Working...
              X