Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Landi renzo информация за инжектори.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Landi renzo информация за инжектори.

    Здравейте колеги,монтираха ми ланди с obd контрол в оторизиран сервиз(в Кюстендил),но ме мъчи едо нещо.По случайност разбрах,че инжекторите на ланди са с различен цвят капачки и това определя за каква мощност на автомобила са.В моята кола са монтирани инжектори с зелена капчка т.е. за мощност до 20KWh на цилиндър.Колата е Ланча Делта 3 1.4 16в турбо 150к.с.Изпитвам съмнения,че не са монтирани правилните инжектори.Колата има проблем който не могат да отстранят,придръпва при рязко подаване на газ при 1800,1900 оборота когато е на по голяма предавка(3,4,5)т.е точно когато турбото започва да се труди усърдно.Та въпроса е дали не съм измамен.Ако можете да ме насочите към някой запознат с ланди в този регион който да разгледа монтираната конфигурация.

    #2
    Щом като е в гаранция газовата, тези дето са я монтирали да си я оправят!Ако не могат, да я свалят и да връщат парите!
    Занимавам се с газови но такива дето са в гаранция не ги ремонтирам.Мога да ги демонтирам и да монтирам друга.А тази другата може и същата да е като свалената!
    OVB X18XE1 седан+ГИ

    Коментар


      #3
      Е мойто е същото. Но колегата го е обяснил по-добре
      Но идеята е - има ли как да сме сигурни, че е от инжекторите?
      В смисъл да не почнат да ми обясняват, че е от свещи, бобини, ламбда сонда и т.н и т.н.....
      На някаква диагностика или нещо друго, може ли да се засече?
      Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
      Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
      Fiat Bravo 1.4 120k.с.

      Коментар


        #4
        На някаква диагностика или нещо друго, може ли да се засече?
        Такъв проблем на диагностика, в смисъл да се четат грешки е почти невъзможно да се хване.Проблема от къде е може да се намери от човек с опит който се занимава с газови и бензинови проблеми!
        OVB X18XE1 седан+ГИ

        Коментар

        Working...
        X