Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам джанти OZ Superturismo WRC 15", два комплекта стари гуми 195/50, багажник/греди за Punto 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам джанти OZ Superturismo WRC 15", два комплекта стари гуми 195/50, багажник/греди за Punto 2

    Здравейте,

    Продавам следните неща:

    1. Лети джанти OZ Racing Superturismo WRC 15" 4x100/4x98 с комплект ексцентрични (конусовидни) болтове + монтирани летни гуми BF Goodrich g-Grip 195/50 с DOT 50/12 - 380 лв.
    2. Отделно комплект зимни гуми Falken Eurowinter HS449 195/50R15 DOT 24/14 - 60 лв.
    3. Багажник за покрив (греди) за Fiat Punto 2 (1999 до 2004) с ТРИ врати - 70 лв.



    Всичко се намира в Стара Загора и хипотетично може да се докара до София. Цените са за форума, ако някой иска повече неща - с отстъпка (освен при пращане с куриер).

    1. Джантите ми бяха продадени преди 5 години за 4x98 (тук от форума), но при монтажа веднага стана ясно, че са 4х100. Съфорумецът така и не се съгласи с това откритие, защото си ги "бил карал на алфата без проблеми". Взех си нови ексцентрични (конусовидни) болтове и съм ги търкялал за летни няколко години. След съответното проучване разбрах, че OZ често рекламират джантите като пасващи на няколко размера - в случая 4х98 с болтове и 4х100 с втулки за друг централен отвор. Естествено, съответните болтове и втулки трябва да са били включени в оригиналния комплект, но не са стигнали до мен.

    15" цола
    Ширина 7J
    Офсет ET37
    Централен отвор 58.1мм
    Междуболтово разстояние 4х100 + ВКЛЮЧЕНИ ексцентричните болтове за коли с 4х98 разстояние

    Няма да пиша, че са идеално прави, защото същото беше написал и предишният собственик и после трябваше да се изправят две от четири. Прахово боядисвани, пак от предния собственик, месец преди да ми ги продаде. Имат си оригинални (жълти или пожълтели) капачки, имат си остъргвания и ожулвания от бордюри, но нищо фрапантно, нямат заварки.

    На тях са сложени летни гуми BF Goodrich g-Grip 195/50 с DOT 50/12. Гумите са меки, имат грайфер, държани са плътно в гараж (последния сезон не са карани). ЕДНА от гумите има ЗАБЕЛЕЖКА: наранено парче от борда, което стърчи - вижда се снимка. Говорил съм с гумаджия за него и според него няма смисъл да се лепи и става за задна.

    2. Зимни гуми Falken Eurowinter HS449 195/50R15 DOT 24/14 - държани в гараж, меки и с грайфер. Една от гумите има забележка отстрани, която в немонтирано състояние стои като цепнатина (вижда се на снимка) и при монтиране и надуване се издува като балон (не знам дали това е точно това, на което викат балон).

    3. Гредите/багажниците са за Пунто 2 с три врати, задната греда се закача за прозорците. Две от крайните капачки липсват, по-големите пластмаси от снимките, на които е монтиран, може би могат да се открият някъде в гаража - но без обещания. Има повърхностни ръжди по метала.
    Прикачени файлове
    Последна редакция от korikorikori; 16.10.2020, 10:43.
Working...
X