Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да подкарам навигацията на тази мултимедия?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да подкарам навигацията на тази мултимедия?

    Здравейте на всички. Наскоро се сдобих с ето тази мултимедия. Мове ли някои да ми обясни от къде да си намеря карта за България и изобщо как да я подкарам за мултимедията. Благодаря предварително. Става въпрос за Фиат Стило 1.9 - 2004 3 врато.

    Редактирано заглавие
    Модераторски екип на fiatforum.bg
    Прикачени файлове

    #2
    Ако е същия модел като моя (визуално изглежда така), идва с iGO на SD карта - трябва да я сложиш в десния слот. Съответно обновяването на картите става с ръчно копиране в съответните папки (както на телефон).
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      Ако е същия модел като моя (визуално изглежда така), идва с iGO на SD карта - трябва да я сложиш в десния слот. Съответно обновяването на картите става с ръчно копиране в съответните папки (както на телефон).
      Е да ама е втора ръка и нямам SD карта с нещата вътре! Айде SD карта ше си купя, ама картата от къде мога да я изтегля и да копирам съдържанието в нея ?

      Коментар


        #4
        Мога да ти копирам моята и да опиташ с нея. Ако си от София, ела на някоя неделна сбирка (напоследък се събираме в “Антик”) и ще пробваме.
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #5
          Мога да ти копирам моята и да опиташ с нея. Ако си от София, ела на някоя неделна сбирка (напоследък се събираме в “Антик”) и ще пробваме.

          Ами аз съм нов тука и не ме ясно къде е това "Антик" Но с удоволствие ще дойда. Колко Гб трябва да е тази SD карта ?
          Това ли е заведението?
          Прикачени файлове
          Последна редакция от aesirValhalla; 28.09.2020, 18:49.

          Коментар


            #6
            Да, това е заведението.
            Оригиналната карта е 4 GB.
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #7
              Да, това е заведението.
              Оригиналната карта е 4 GB.

              Мерси колега, този ъикенд няма да мога, но ще се опитам за следващия. То сега се оказа че има проблем! Медията не се изгася като изключа колата а и бутоните на волана не ми сработват с нея !!!! Говорих с продавача- той каза че нещо сина му е барал по кабелите на буксите но не си спомнял какво шото било преди 9 месеца И сега върви се чуди кой кабели за ккаво са и как трябва се пренаредят... Трябва да търся някой добър еладжия... бе луда работа

              Коментар

              Working...
              X