Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте съвет за Ауди А6 с 3.0 дизелов мотор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дайте съвет за Ауди А6 с 3.0 дизелов мотор

    Здравейте колеги имам намерение да взема още една кола насочил съм се към Ауди А6 с 3.0 дизелов мотор около 2010 година има ли особености за които трябва да внимавам за тоя автомобил.
    Последна редакция от dani389; 23.08.2020, 12:14.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    #2
    Като за начало провери колко му е данъка и гражданската отговорност... Ако това не те откаже и можеш да си я позволиш...
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #3
      Не че нещо, но тук според мен няма кой да ти даде точен отзив за този двигател. Аз съм се возил на такава и собственика ми каза, че била лакома за нафта, но за сметка на силата си заслужава. По скоро в Ауди форума биха дали по-точно информация за често срещани проблеми. Почти съм убеден и се обзалагам, че ще ти кажат да смениш верига комплект веднага, че и без това са по-тънки от на колело.

      Коментар


        #4
        За тази година си вземи 5-ца Ф10/11. Много по-добър и безпроблемен автомобил от въпросното Ауди.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          Имам приятел с такова Ауди от около 5-6г (за 25к го взе тогава), след като на предишната му кола Опел Инсигния мотора и се окоти.
          Все още я кара и не иска да я сменя, защото няма никакви сериозни ремонти. Не е никакъв проблем да си вземе по-нова кола, но докато няма чести или сериозни проблеми ще си я кара.
          Единствено ако ти трябва някаква нова оригинална част цените са фрапантни. Беше му изгоряла частта от стопа, който остава на калника като отвориш багажника (комби е колата) и от вестауто му съобщили - "ми да имаме, евтини са - 580лв"
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            Веригите на този мотор са "консуматив" - на 200-250к се сменяват.
            К-т вериги около 2к и работата за смяната около 1к - това е същественото при този модел!
            LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
            LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
            LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
            Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
            Grande Punto 1.2 LPG

            Коментар

            Working...
            X