Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

След смяна на съединнител

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    След смяна на съединнител

    След смана на съединителя на FIAT STILO 1.6 16V 103hp,се получи следното цитирам колега:
    bobi8811 :
    Здравейте колеги....имам следният проблем ... колата е фиат стило 1.6 16в 103кс след смяна на съединителя преди 4-5дена като поработи малко повече колата и на първа на някой светофар или просто като трябва да се задържи педала малко по дълго време си остава до доло... след повторно натискане се оправя .... и така докато колата не изстине.... ходих при майстора който ми го смени той ми каза че е влязло някъде в системата въздух и за това не се връща добре обезваздуши помпата човека не ми взе никакви пари и след 3-4 дена пак същата работа ... нз вече и аз какво да правя попитах го дали има представа от какво се е получило така отговора беше " незнам за първи път ми се случва такова нещо" единствения вариант който ми остана сте вие колеги и предварително мерси за съдействието.........
    Край на цитата.
    Линк (ако се отвори):http://www.fiatforum.bg/showthread.p...B8%D0%BB%D0%BE
    Смених си горната помпа където, когато колата ЗАГРЕЕ започваше да скърца на гума и после да задържа долу на първа и задна - същия резултат. Писах на съответния потребител и чакам отговор. Същиат не си е направил труда да сподели как е разрешил проблемът.
    Моля помогнете. В това което се случва няма логика.
Working...
X