Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За цените на имотите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    tambuhtaneca написа: Преглед на мнението
    @Immortal за съжаление изобщо не си прав ... И един апартамент в София не струва 150 000 лв - намери си 100 кв.м. апартамент за тия пари....за сведение в нормалните квартали като Дианабад, Изток, Изгрев, Младост и т.н. цените са от 1200 до 1800 евра. Та реално един апартамент от 100 кв.м. си е 150 к евра, което пак са 200 заплати.
    Начи глей ся... аз тия глупости, дето ги говорят в агенциите по недвижими имоти ги знам.
    Само че реалността е малко по-различна.
    Едно време като тръгвах да се местя в София, всички ме убеждаваха, че под 500 лв няма да намеря квартира, при това в лош квартал.
    Е, намерих си за 270 лв на много уредено и комуникативно място.
    Мой колега миналата година си купи етаж от къща, 130 кв.м., плюс таван годен за живеене, вграден в къщата гараж и двор 300 кв.м. за 160.000 лв.
    А пък вий си купувайте зайчарници по 150 хиляди евро...

    П.П. Има и един колега от форума, който си купи апартамент на добро място за под 30.000 евро. Ама това е една друга работа

    Ай като си много в час, предположи за колко съм си купил аз апартамента във Враца, 58 кв.м., не е панелен?
    Щото съм се наслушал на брокери и съм се нагледал на обяви, ама реалните сделки, ако не си първия балама от село с пачка, стават на съвсем други цени.

    Коментар

    Working...
    X