Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За цените на имотите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За цените на имотите

    Как мислите, накъде ще вървят цените на имотите след така наречената "пандемия"? Ще поскъпнат или ще поевтинеят? Би ми било интересно да разбера мнението ви.
    Fiat Brava 1.2 16V 80 `00 LPG Tamona TG Stream

    #2
    Ако има поевтиняване ще е за малко време .
    винаги са на горе от години -
    Нашия преди години стигаше до 37000 Е
    сега дават и 49000.
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Чакаме да паднат ама не се знае...

      Коментар


        #4
        Има десетки хиляди селскостопански и жилищни имоти, поне 30% не се ползват. А и с това намаляващо население ...

        Говоря изобщо, не за времето на и след тази пандемия. Няма хора които да ги ползват тези имоти. А цените нека си летят до небесата...

        ::::: Fiat Punto 1.2 ELX 188A4.000 :::::
        ::::: Subaru Impreza III Hatchback 2.0R-MT EJ204 :::::
        ::::: (ex) Lancia Dedra 1.8 16V LS SW 182A2.000 :::::

        Коментар


          #5
          Имотите ще паднат за следващите максимум две години.

          След това ще се качат отново неминуемо. Търсенето в БГ за мое учудване е голямо.
          Вече почти няма села без чужденци и търсят и купуват, защото за тях тук е евтино и красиво и чисто.
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            Слав написа: Преглед на мнението
            Имотите ще паднат за следващите максимум две години.

            След това ще се качат отново неминуемо. Търсенето в БГ за мое учудване е голямо.
            Вече почти няма села без чужденци и търсят и купуват, защото за тях тук е евтино и красиво и чисто.
            за тях тук е евтино и красиво и чисто.. и пусто
            Изкупуване на автомобили на добри цени
            /////

            Коментар


              #7
              Аз съм във филма с пазара на имоти от около 3-4 месеца. Продаваме нашия и ще купуваме по-голям апартамент. Като гледам цените изобщо няма и помен от намалание, нито на новите, нито на старите жилища, а на тези "на зелено" да не говорим.
              Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
              Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

              Коментар


                #8
                Докато не вкарат неща като примерно такса за пустееща земя или изисквания към поддръжка на имота в село (например непременно да е окосено отпред, да е боядисано и т.н.) няма да има тотално разпродаване за отърваване.

                Коментар


                  #9
                  Hristian_Aleksiev написа: Преглед на мнението
                  Аз съм във филма с пазара на имоти от около 3-4 месеца. Продаваме нашия и ще купуваме по-голям апартамент. Като гледам цените изобщо няма и помен от намалание, нито на новите, нито на старите жилища, а на тези "на зелено" да не говорим.
                  Още не са усетени в реалната икономиката новонапечатаните 1 500 000 000 000 USD и новите 750 000 000 000 EUR , които са си реално хартийки без покритие.
                  Отражението им е в момента в цените на златото , на криптовалутите и други подобни инструменти.
                  Най-рано ноември ще се усети ударната инфлация, така че цената на имотите ще е силно надолу ако я смяташ колко тройунции злато сега могат да ти купят един апартамент.
                  Догодина януари ще са около 30% надолу поне като цена в инв.злато.
                  Виж като цена във фиатни валути ..... може и нагоре да идат, зависи какво ще се реши с печатането на пари.
                  Изкупуване на автомобили на добри цени
                  /////

                  Коментар


                    #10
                    A какво значение има всъщност... На нас ни трябваше по-голямо жилище и искам, не искам, купих.
                    Не мога да се бутам в две стаи още неопределено време, белким паднат цените.
                    Ex Fiat 126P
                    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                    Alfa Romeo 147 1.6 TS
                    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                    Коментар


                      #11
                      Цените на имотите винаги ще растат в дългосрочен план. Винаги ще има някакви флуктуации, но в крайна сметка винаги ще са свързани с покупателната способност на населението.
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #12
                        Зависи и местото на имота в кой град е. Във Велинград например имотите са скъпи има построени много кооперации
                        с маломерни апартаменти и хотелите си продават стайте и ако се продава на скъпо не се търсат. Това е нормално при положение че хората обедняха.
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар


                          #13
                          Естествено, че става въпрос за големите "индустриални" градове, към които хората се стремят да мигрират от чисто финансово естество.
                          За забравените села там не знам да има въобще "пазар", че някой да пита и да се интересува как ще вървят цените.
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            #14
                            Естествено, че става въпрос за големите "индустриални" градове, към които хората се стремят да мигрират от чисто финансово естество.
                            За забравените села там не знам да има въобще "пазар", че някой да пита и да се интересува как ще вървят цените.
                            Зависи много в кое забравено село, защото има такива с по 10-20 души население, където къщите струват по 50000Е, просто защото са на много хубаво място, тихо, забутано, без преход към друго село и мангалите нямат интерес да ходят там. Това го казвам не за друго, просто преди няколко дена бях в такова село в Еленския Балкан и от интерес питах и нямаше къща под тази сума.

                            Коментар


                              #15
                              Аз не бих си взел къща в някое забутано село без нормалните неща - ток, вода, канализация, кабелен интернет, поне 1 магазин и сравнително голям град на под 20 км. Все пак ако искаш да си отшелник, може да си намериш и бунгало някъде в гората за 5 000 лв. Къщите, дето споменавате са сигурно на поне 70-80-100 години. Тия къщи няма смисъл да се поддържат - бутат се и се строят наново или си купувате от новите, дето се правят за 2 месеца.
                              FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                              Коментар

                              Working...
                              X