Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сменя крушката за светлина на задна скорост на Фиат Браво 2009?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се сменя крушката за светлина на задна скорост на Фиат Браво 2009?

    Здравейте,как се сменя крушката за светлина на задна скорост на Фиат Браво 2009.

    #2
    Ха, Същият ден и аз се балтавих да видя, как се сменя, но така и не открих. Със сигурност, не се сваля кората в багажника
    Явно през самата броня, някак си се маха плафона, но много грубо и чупливо ми изглежда от там.
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

    Коментар


      #3
      Нямам Bravo II, ама като гледам къде е позиционирано нещото, достъпа не трябва ли да е отдолу на бронята? Тоест - да се бръкне в бронята откъм асфалта, а не през багажника?

      Коментар


        #4
        Сменял съм ги и 2-те крушки отдолу. Бърка се с ръката отдолу легнал, напипваш и вадиш. Малко си трябва финес и сръчност, иначе другия вариант е да се свали бронята долу или само черната част на бронята отдолу, но тя е на щипки и не ти препоръчвам, ако искаш да си запазиш бронята напълно здрава.

        Коментар


          #5
          Ок,благодаря

          Коментар


            #6
            Що ти трябва да лягаш, все някъде ще намериш един канал. На Бравата е същата работа, отидох на канал и след 5 мин. бях готов.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар

            Working...
            X