Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лайсни на прозорците Крома

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лайсни на прозорците Крома

    Добър ден! Искам да попитам как се свалят лайсните на прозорците на Крома и продават ли се някъде нови? Някакъв номер/име, по които да ги търся?

    За подутата гумена част от снимките става въпрос.

    Click image for larger version

Name:	20200712_183514.jpg
Views:	1
Size:	229,3 KB
ID:	2170586

    Click image for larger version

Name:	20200712_183550.jpg
Views:	1
Size:	326,9 KB
ID:	2170587

    Click image for larger version

Name:	20200712_183603.jpg
Views:	1
Size:	221,6 KB
ID:	2170588

    #2
    Номерът на частта е 51734930 за уплътнението от шофьорското място и 51734939 от пасажерското. На английски се водят "front windshield seals". Цените са безбожни за подобно нещо, не бих ти препоръчал да си купуваш нови, по-добре отиди в някоя морга.

    Коментар


      #3
      Номерът на частта е 51734930 за уплътнението от шофьорското място и 51734939 от пасажерското. На английски се водят "front windshield seals". Цените са безбожни за подобно нещо, не бих ти препоръчал да си купуваш нови, по-добре отиди в някоя морга.

      Много благодаря за информацията! Намерих ги в ebay, но не съм сигурен, че са същите. Моите имат хромирани ленти, а тези май са от стандартните. Имат ли случайно някакви други номера?
      Иначе, гледах по обяви за Кроми на части, но всички са със стандартни лайсни, без хром. Чудя се дали ще стане само гумата да се прехвърли, но ме притеснява, че е лепена и ще се съсипе.

      Коментар


        #4
        Има, да. Това са номерата на уплътненията с хром: 51806676 шофьорска страна и 51806674 пасажерска. Те са за emotion версията, която май е най-висок клас и съответно е нормално не ги намираш по моргите. Най-вероятно ако попиташ в Ауто Италия или някой магазин, който внася оригинални части, може да проверят, да направят заявка дали я има частта и да ти я внесат, обаче пак казвам, че цените ще са най-вероятно безбожни от рода на 200 лева за брой.
        Последна редакция от yeksuh; 13.07.2020, 17:03.

        Коментар


          #5
          Има, да. Това са номерата на уплътненията с хром: 51806676 шофьорска страна и 51806674 пасажерска. Те са за emotion версията, която май е най-висок клас и съответно е нормално не ги намираш по-моргите. Най-вероятно ако попиташ в Ауто Италия или някой магазин, който внася оригинални части, може да проверят, да направят заявка дали я има частта и да ти я внесат, обаче пак казвам, че цените ще са най-вероятно безбожни от рода на 200 лева за брой.
          Отново благодаря! А за цената, не ме плаши. Аз толкова изсипах по тази кола, че още 300-400лв нищо не са, на фона на всичко останало.

          Коментар


            #6
            Ако си от София на бул.Стаболийски до реката има магазин за Алфа/Фиат/Ланча и там попринцип поръчват оригиниални части по номер, така че може да пробваш там. Просто давам като идея, понеже се присетих преди малко.

            Коментар

            Working...
            X