Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 2 пластмасата около лоста на ръчната спирачка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 2 пластмасата около лоста на ръчната спирачка

    Не знам дали знаете, но има един интериорен проблем, който съществува на доста Bravo-та и той е дупката която се получава поради счупването на тази пластмаса. Говоря за това:
    Click image for larger version

Name:	image2659.jpg
Views:	1
Size:	96,0 KB
ID:	2170584

    Гледах доста идеи и стигнах до извода, че трябва да се вземе малко по "мека" пластмаса с подобна дебелина, понеже при вдигане на ръчната тази пластмаса отива назад и се огъва доста гадно и ако не е гъвкава се чупи. След това да я отрежа по старата и да я фолирам с карбоново фолио наподобяващо това на таблото. Въпросът е каква пластмаса да използвам. Търся и все още не мога да намеря подходяща. Иначе оригиналната представлява това:
    Click image for larger version

Name:	3ec4a560093f719de652dcc7be00402e_preview_featured.jpg
Views:	1
Size:	16,7 KB
ID:	2170585

    Някой да предложи нещо разумно ?

    #2
    Например гума.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      Аз реших този проблем, като изкарах въпросната пластмаса и я завъртях обратно. Дупката я няма вече.

      Коментар


        #4
        Аз реших този проблем, като изкарах въпросната пластмаса и я завъртях обратно. Дупката я няма вече.

        Да и това е добра идея, която и аз прочетох, обаче ми се искаше да я подменя напълно, защото сегашната не се фолира хубаво понеже е неравна.

        Коментар


          #5
          Аз също я обърнах, няма дупка и не се прегъва тъй като е по къса.

          Коментар


            #6
            В крайна сметка я оправих преди доста време като си изрязах нова пластмаса от капака на knauf кофа за шпакловка и след това я увих с карбоново фолио, но забравих да пиша и се присетих сега след около повече от година да пиша. Като цяло стана по-добре от оригинала и по-здрава и за сега няма проблем. Ето и снимка:
            Click image for larger version

Name:	PXL_20210722_115328610.jpg
Views:	1
Size:	416,7 KB
ID:	2099196

            Коментар


              #7
              Шапка ти свалям колега.Българина е гениален,но не уцелихме политици.Браво на теб
              198mjet Bravo

              Коментар

              Working...
              X