Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тече вода под жабката Fiat Stilo 1.9 jtd

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тече вода под жабката Fiat Stilo 1.9 jtd

    Здравейте колеги днес след по дълго каране с климатик се натъкнах на този проблем под жабката стелката е мокра и има локвичка махнах я и ми се вижда че се стича вода от мястото на което се намира филтъра на купето.Някой знае ли какъв може да е проблема мен ме съмнява да не се е запушила тръбичката която отвежда водата от конденза на климатика но незнам къде се намира точно?

    #2
    При добре и правилно работещ климатик - задължително трябва да тече конденза. Възможно е от ваничката да не излиза извън купето, а да тече вътре. Ако ти работи климатика и нямаш локвичка когата колата е с лек наклон напред, значи конденза влиза в караката. Не знам при Стило как е, но тръбичката за конденза по принцип е пред купето, горе-долу в средата под долния край на предния прозорец. Понякога се пълни с една гадна слуз и не може да тече навън. Намери тръбата на конденза и с една тел бръкни и я почисти.
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #3
      На Стилото въпросната тръбичка се намира под самото парно.Махаш дясната кора и отдолу ще видиш едно черно много меко маркуче.Може да се е извадило от щуцера и не тече под колата а във колата
      198mjet Bravo

      Коментар

      Working...
      X