Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Идея за еднодневна национална среща?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Идея за еднодневна национална среща?

    Миналата неделя на вр.Шипка се проведе почти спонтанна среща на Алфа клуба. Беше замислена като малко събитие, но изненадващо и за организаторите се събраха повече от 50 автомобила и почти 100 човека.
    Срещата продължи няколко часа, самият аз бях тръгнал натам, но тъй като закъснях по пътя, не успях да ги хвана (бяха ми на път така или иначе). Снимки и клипове от събитието има в алфа групата във ФБ, както и във форума.


    Поради ограниченията и страховете от корона-вируса, е явно, че скоро няма да можем да си направим истинска национална среща.
    Предлагам да се помисли за нещо подобно - среща на същото или подобно място - като клубът не се ангажира с никаква организация.
    Просто събираме се преди обяд, виждаме се, разглеждаме мястото, на което ще се съберем и околностите, някакъв обяд за който е гладен, и после който каквото реши.
    Някои могат да си резервират хотели и да останат и за другия ден (ако са събота и неделя), други да си ходят, но всеки сам да си решава и организира.

    Възможни места за подобно нещо са:
    - Шипка (както при алфистите) - (Бузлуджа, Етъра, Долината на тракийските царе, Казанлък);
    - Плевен (Панорамата, парк Кайлъка)
    - Карлово / Калофер / Хисаря

    Предлагайте и други места, ако ви харесва идеята.

    #2
    Много хубава идея, подкрепям! Както предложението, така и местата за среща - достатъчно широко е, за да не се бутаме, и има хубави панорамни гледки за ефектни снимки.

    Коментар

    Working...
    X