Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кожен салон за брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кожен салон за брава

    Здравейте, знам че има десетки подобни теми във форума, но така и не ми стана ясно за задните седалки.
    Въпроса е там че намерих доста запазен кожен салон от 156 (комби), но се замислих доста за задните седалки дали ще паснат. Моята задна седалка в момента на бравата е неделима( не се разделя на две) и не знам има ли някаква вероятност кожените да паснат. Отпред ясно - става, и да не става ще си ги оправя все пак съм заварчик и мога да си направя планки. Някой пробвал ли е процедурата. Нямам възможност да ги пробвам на място.
    Последна редакция от a4o1000; 11.06.2020, 13:03.
    Fiat Brava 1.2 16V 80 `00 LPG Tamona TG Stream

    #2
    А от 147 как стои въпроса със задните седалки?
    Fiat Brava 1.2 16V 80 `00 LPG Tamona TG Stream

    Коментар


      #3
      a4o1000 написа: Преглед на мнението
      А от 147 как стои въпроса със задните седалки?
      Би трябвало да паснат. На Пунто 2 съм виждал предни седалки от Алфа 147. Бравата е по габарити почти еднаква със 147. Мериш с рулетката и така. Няма значение дали седалката се дели или не. между двете части на седалката и облегалката има панта , за да може да се пускат поотделно.
      Последна редакция от dobrujanetza; 21.06.2020, 22:04.
      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

      Коментар


        #4
        Аз се бях засилил да слагам на Браво седалки от 147 - релсите стъпват с няколко сантиметра по-широко и се отказах, защото не ми се занимаваше да правя планки. Взе ги един пич с Пунто 2, на което паснаха перфектно.
        Ако може да използвам същата тема - предни седалки от Alfa Romeo GTV пасват ли на Bravo 1 ? Знам, че от Coupe пасват...
        Bravo I jtd105

        Коментар

        Working...
        X