Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трудно се избират скоростите на фиат идеа1.9

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трудно се избират скоростите на фиат идеа1.9

    Привет колеги нуждая се от съвет и помощ за скоростите . Смених горивния филтър и изтече гориво от него доста след няколко дни запалих и много трудно изключих от 1 скорост проверих и другите скорости само 2и задна влизаха нормално след съвет напръсках обилно с вд 40 избирач ли се казва където въжета са хванати за скоростите и след превключване пръскане се оправиха започнаха да си влизат с лекота . След 10 дни не я движех днес се опитах да тръгна същото се получи 1 скорост с двете ръце едвам я изключих и трудно влизат трета пета четвърта втора и задна влизат нормално някакъв съвет да ми дадете трябва ли някъде да се смазва и с какво .Маслото в скоростната кутия е проверявано и допълнено миналата година но щом след пръскането с вд 40 се оправи мисля че не от маслото .Благодарен ще съм ви ако си изкажете мнението и дадете съвет.
    TSOLOV

    #2
    Жилата на скоростите. Как е хода ляво/дясно при изключен от скорост лост? Спринцовка с масло и в бронята на жилата откъм ск. кутия. Проблема е в жилата, не в кутията. И аз бях в този филм. Ако можеш- търси други жила.
    Последна редакция от dobrujanetza; 29.05.2020, 19:32.
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      #3
      На ляво и дясно се движи нормално вчера пак ги напръсках и се раздвижиха но до кога ще не знам благодаря за отговора.
      TSOLOV

      Коментар

      Working...
      X