Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не може да се зареди с метан.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не може да се зареди с метан.

    Здравейте,колеги.Днес се получи проблем.Колата е Пунто 2014 г. с фабричен метан.Водят го Натурал пауър.Не се зарежда.Почти празни са бутилките,на резерва е при изминати 280 км.Не може да се зареди.На няколко метан станции пробвах без успех.Все едно,че е пълно.Не пуска метан към бутилките.Някакви идеи?От Пловдив съм.Към кой ще ме насочите.От 2 г. я карам,много съм доволен от колата.Това се случва за първи път.

    #2
    Някой клапан ще да е
    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

    Коментар


      #3
      Имах същият проблем, но на АГУ. На самите бутилки има датчик, който подава грешна информация, че бутилките са пълни и не може да се зарежда. Мини през някой газ сервиз, да ти го сменят. На газовата беше към 50лв. някъде с работата
      Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
      Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
      Fiat Bravo 1.4 120k.с.

      Коментар


        #4
        Мерси,колега.Утре ще пообиколя да видим кой какво ще каже.Мръщят се като чуят,че е с фабричен метан.Даже тук един местен газаджия ме прати в Торино където са произвели колата,там да ми я оправят.Хахаха!

        Коментар


          #5
          Имах същият проблем, но на АГУ. На самите бутилки има датчик, който подава грешна информация, че бутилките са пълни и не може да се зарежда. Мини през някой газ сервиз, да ти го сменят. На газовата беше към 50лв. някъде с работата
          При метановите уредби няма такъв датчик.С метан май вече никой не иска да се занимава.
          Желая успех с решаване на проблема на колегата!
          OVB X18XE1 седан+ГИ

          Коментар


            #6
            Проблемът е решен.Единствените в Пловдив,които пипат заводски метан го оправиха.На лични мога да дам данни за момчетата.На Карловско шосе малко след Инсата.

            Коментар


              #7
              Поне напиши какъв беше проблема.
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                #8
                Някакъв гумен О-пръстен на клапана на бутилката.За 40 лв. ми я оправиха.

                Коментар

                Working...
                X