Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сваляне на трети стоп Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сваляне на трети стоп Браво

    Здравейте.
    Може и да ми е "тъп" въпроса, но как се сваля третият стоп на браво 2? По снимките на книжката е супер лесно, но нещо не се оправям...
    Махам пластмасовият капак от вътрешната страна на вратата и после? Появяват се две дупки, в които мога да си вкарам пръстите и да натискам на вън, ама или много здраво е захванато или не е точно така... Като цяло ми тече маркучето за вода към задната чистачка и искам да го разгледам
    Прикачени файлове
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

    #2
    Колега,махаш кората на цяло и ще разбереш как се сваля тази изгъзица.Имаш ли спойлер или си без такъв.Това чудо има две метални щипки,поне на моето е така но аз съм със спойлер.Няма значение,свали и бялата кора и ще разбереш как се сваля.заеби интернет и книжките.Маркучето е от '' дървена гума '' и се ебава затова си го удължи с такова от система
    198mjet Bravo

    Коментар


      #3
      В 5те правоъгълни отвора с отверка се натискат пластини ,като в същото време се издърпва леко стопа навън с леко
      завъртане.

      Коментар


        #4
        Ето тук е показано нагледно.
        https://www.youtube.com/watch?v=uRoO...XEdAnC&index=2

        Коментар


          #5
          Ето тук е показано нагледно.
          https://www.youtube.com/watch?v=uRoO...XEdAnC&index=2
          Клипа доста ми помогна. Не е нужно да се маха цялата кора. Точно като на клипчето - махаш задната капачка, бъркаш с отвертка - напъваш малко на лост и се освобождава третият стоп.
          Иначе за разглобяването му после - да останалите пластини се освобождават.
          Благодаря
          Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
          Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
          Fiat Bravo 1.4 120k.с.

          Коментар

          Working...
          X