Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за конкретен автомобил - Fiat Grande Punto 1.9 Jtd 131 коня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за конкретен автомобил - Fiat Grande Punto 1.9 Jtd 131 коня

    Здравейте на всички
    Загледал съм този автомобил от известно време:

    https://mobile.bg/11585485315873024

    Интересното е, че е пуснат края на месец март и все още не е продаден. Някой ходил ли е да го гледа? Цената му е доста надолу което ме навежда на мисълта, че има някакъв проблем който по телефона не споменава.

    #2
    Според теб колко трябва да струва двуврат 14 годишен фиат?Това не е Голф.Това е в кръга на шегата.На всяка кола все излиза нещо което е скрито,така че всичко е на късмет.Аз си мисля че цената е напълно нормална за това което ще получиш.Не е казано че трябва да има някакъв голям проблем.
    Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

    Коментар


      #3
      milen11 написа: Преглед на мнението
      Според теб колко трябва да струва двуврат 14 годишен фиат?Това не е Голф.Това е в кръга на шегата.На всяка кола все излиза нещо което е скрито,така че всичко е на късмет.Аз си мисля че цената е напълно нормална за това което ще получиш.Не е казано че трябва да има някакъв голям проблем.
      Здравей колега
      Попринцип подобни екземпляри с почти всички екстри за модела вървят около 5к лева нов внос. Затова тази ми се стори доста съмнителна и все още е.

      Коментар


        #4
        Щом така си мислиш,Ок.

        --- Автоматично слети последователни мнения ---

        Току що си направих справка в Мобилето и такъв автомобил около 5000 както казваш не виждам да има.Ако си мислиш че даденият екземпляр е произведен септември 2006г.си се излъгал,тогава е регистриран.Не всичо което пишат е вярно,също не е евро 5 и е 2006г.Прочети малко за автомобилите,ако искаш отиди и го виж и ще разбереш че това е реалната му цена.Ако не вярваш мога да ти покажа копие на фактура на каква цена съм си купил Седичито от Италия и беше само на 6 години в перфектно състояние.
        Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

        Коментар


          #5
          milen11 написа: Преглед на мнението
          Щом така си мислиш,Ок.

          --- Автоматично слети последователни мнения ---

          Току що си направих справка в Мобилето и такъв автомобил около 5000 както казваш не виждам да има.Ако си мислиш че даденият екземпляр е произведен септември 2006г.си се излъгал,тогава е регистриран.Не всичо което пишат е вярно,също не е евро 5 и е 2006г.Прочети малко за автомобилите,ако искаш отиди и го виж и ще разбереш че това е реалната му цена.Ако не вярваш мога да ти покажа копие на фактура на каква цена съм си купил Седичито от Италия и беше само на 6 години в перфектно състояние.
          Исках да кажа, че такъв автомобил (дизел 1.9 JTD) с климатроник, парктроник, автопилот и субуфер изобщо не се предлага на пазара. Има четириврати Пунтота който имат част от тези екстри и са на подобни пари. Това което каза за евро категорията е така. Знам, че този деигател с 130 коня е Евро 4. За годината най-вероятно си прав, но да ти кажа не е от голямо значение дали ще е 2005 или 2006 година. В случая е излъгал и с двете неща което ме навежда на първоначалната ми мисъл, че нещо не е окей. Иначе ще имам ходене на София близките 2 седмици и ако някой не ме превари ще го погледна. Исках да видя дали някой вече го е гледал и какво му е мнението за него.
          Последна редакция от mark_933; 16.05.2020, 10:53.

          Коментар


            #6
            Кой продава кола 1500км.След като е обслужи? За какво е обслужил да е продаде ли, поне аз не мисля така.
            Последна редакция от ivan77; 16.05.2020, 19:07.
            STILO 1.4 16v.

            Коментар


              #7
              Кой продава кола 1500км.След като е обслужи? За какво е обслужил да е продаде ли, поне аз не мисля така.
              Колата я е взел на бартер, това е й причината поради която я продава.

              Коментар


                #8
                mark_933 написа: Преглед на мнението
                Колата я е взел на бартер, това е й причината поради която я продава.
                За съжаление повечето хора са селяни и не го правят, но за щастие все още има и светни хора, които държат на това, което продават и не го занемаряват малко преди продажбата.

                Коментар


                  #9
                  Колега, кола втора употреба винаги е на риск и късмет. Огледай я. За твое спокойствие я закарай на някой сервиз за 40-50 лв. да и направят оглед и диагностика. Ако ти допада взимай я. И 100 човека да питаш, 100 различни мнения ще чуеш Поздрави
                  Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                  Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                  Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                  Коментар


                    #10
                    Дизел, Фиат, 2006 година, нормална цена. Ти ако знаеш за колко я е докарал от Италия, ще се хванеш за главата

                    Коментар


                      #11
                      Обявата за съжаление към момента не е активна и не мога да я видя, но искам само да те успокоя, че преди 4 години аз като си купих Фиата от автокъща (тогава беше най-евтиния), още си го търкалям без проблеми! Така с питане няма да стане, трябва да идеш и да я видиш, да я покараш, за да добиеш по-ясна представа, но искам да кажа, че не трябва цената да те притеснява толкова. В крайна сметка е нужен и малко късмет - и най-скъпата да вземеш, ако се окаже, че има скрит проблем, ще те е яд, нали? И в Италия наистина ги продават за трицифрени суми, а тук гледат да правят пари от нас...

                      Коментар

                      Working...
                      X