Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ново Браво - първи впечатления и въпроси

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Блу енд Ме, ако не работи, трябва да се инсталира Английски езиков пакет. След това тръгва и музиката от флашка. Ако идваш към Варна, и не ти оправят Блу енд ме , пиши или се обади, ще го погледнем и сравним с моето, което работи. Когато си на контакт и натиснеш Windows бутона, блу енд ме трябва да проговаря, независимо на какъв език. Моята отначало говореше на Италиански.
    Последна редакция от RoPa; 18.05.2020, 18:13.

    Коментар


      #17
      Колега, при мен мига така километража и blue&me не работи. Какво ли не правих. Proxy alignment, пълна диагностика, нито грешки нито нищо. Свалях модула гледах за спойки, мерих го, не видях проблеми, пробвах от друга кола, пак proxy alignment и така и така продължи да не работи. Единствено когато го ъпдейтнах с флашка, тръгна usb порт-а, мога да пускам музика през флашка, но е изключително неинтуитивно и бъгаво, но връзката с телефона не работи. Затова и спрях да се занимавам, купих си 1 yatour за 100 лева, монтирах го зад касетофона, извадих си usb и aux Долу при запалката и съм 100 пъти по-доволен и нямам никакви грижи и си пускам музика както си искам.

      Коментар


        #18
        Според диагностика целият USB модул не работи и е за смяна. От там е и мигането на километража. Някъде беше написано, че мога да намеря 2ра ръка и да се обучи да работи с колата... та ще разгледам(някой ако знае къде се продава, да казва). Че за ново, не малка сума ми обявиха и нещо не ми се струва рентабилно.
        Иначе абсолютно нищо не става при включване - ни гък, ни звук
        Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
        Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
        Fiat Bravo 1.4 120k.с.

        Коментар


          #19
          Смених блуендме-то с едно втора ръка. Обнових го до последната му версия и си работи нормално. Обаче това мигане на километража не престава, а съм любопитен от къде се получава и дали не може да се спре... На разни диагностики нищо не показва като грешка Да не е уроки, но колата добре върви, само разхода е малко по-голям. Но още ме човърка и да спра проблема с мигането. Някой "жичкаджия", да кажете на който му се занимава да го търси и премахне
          Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
          Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
          Fiat Bravo 1.4 120k.с.

          Коментар


            #20
            Мога да ти оправя мигащият пробег, без проблем,О879 988 895.
            1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

            Коментар

            Working...
            X