Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 18 от 18

Тема: Ново Браво - първи впечатления и въпроси

Фиат фанатик Аватарът на kiriluz1
    Регистр. на
    20.07.2012
    Виж секцията сервизи и магазини и се обади в някой сервиз,в ауто Италия щети отрежат главата. Аз лично ползвам вентурагараж.

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    Цитат Nikcho написа: Преглед на мнението
    Абсолютно никаква реакция от бутоните на волана отговарящи за blue me. Нито прозорчето на windows, нито телефонната слушалка - никъде нищо не става. Не светка, не премигва, не писука - нищо
    Къде в София мога да проверя дали са реалните километри. Колато до 2018г. е била гаранциона и обслужвана в Ауто Италия - от там е закупувана първоначално и уж има книжка - история и документите са си ок. Писах на аауто италия, да ми направят справка по рама за колата ама никакъв отговор.
    В Ауто Италия, ще ти направят проверка на рама и двигател, даже могат и уверение да ти предоставят, но струва 60лв. Влизаш в шоурума на Фиат ( без значение дали колата е Фиат, Алфа и т.н.) и там питаш. Играх го това с регистрацията на Гтв-то в КАТ, понеже нямаше номер на мотора в стария талон. 147 - цата ми е закупувана тука от Ауто Италия (не от мен) и си има цяла сервизна история с книжка а у, кога е купувана, кой е продавача, сервизиране и фактури в периода 2006-2010. Предполагам и ти трябва да имаш такова. Няма ли там информация ако е правена намеса?
    П.П. Сори за въпроса, но ти да не си купил онази червената от мобилето за около 7к на 98к км?
    Последна промяна от Kay_ : 15.05.2020 в 08:26
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

Фиат фанатик Аватарът на kiriluz1
    Регистр. на
    20.07.2012
    Цитат Kay_ написа: Преглед на мнението
    В Ауто Италия, ще ти направят проверка на рама и двигател, даже могат и уверение да ти предоставят, но струва 60лв. Влизаш в шоурума на Фиат ( без значение дали колата е Фиат, Алфа и т.н.) и там питаш. Играх го това с регистрацията на Гтв-то в КАТ, понеже нямаше номер на мотора в стария талон. 147 - цата ми е закупувана тука от Ауто Италия (не от мен) и си има цяла сервизна история с книжка а у, кога е купувана, кой е продавача, сервизиране и фактури в периода 2006-2010. Предполагам и ти трябва да имаш такова. Няма ли там информация ако е правена намеса?
    П.П. Сори за въпроса, но ти да не си купил онази червената от мобилето за около 7к на 98к км?
    Колегата говори за мигащо табло и неработеща блу енд ми система,за което ще му вземат една добра сума. Само диагностиката ми се върти нещо от рода на 56 лв.

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    Написах го във връзка запитването на колегата към Ауто Италия за справка за километрите по рама. С идеята ако отиде на място, че ще му обърнат внимание.

Фиат фанатик Аватарът на Nikcho
    Регистр. на
    20.11.2004
    Като все още нова кола - за мен записах си час в Ауто Италия. Излезе си колата наистина, но е обслужвана във Варна Но по телефона нямат право да ми дадат подробна информация. Ще им се възползвам от промоцията 4+ и ще сменям консумативите там и диагностика ще пусна, да хванат къде е проблема. Абе като ще давам пари, поне да знам, че е както трябва и да ми излезе всичко. Още от преди, с Типото - така и не намерих читав сервиз за Фиат. Като гледам форума, не виждам да са се променили много нещата
    Иначе колато от Мото пфое плевен (в последствие ми я докараха в София) я взех, но те я бяха пуснали обявата като Фиат Брава....
    Ето ги и двете
    Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_20200515_083546.jpg
Преглеждания:	33
Размер:	366,0 KB
ID:	108182Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_20200515_083610.jpg
Преглеждания:	35
Размер:	374,8 KB
ID:	108183
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

Блу енд Ме, ако не работи, трябва да се инсталира Английски езиков пакет. След това тръгва и музиката от флашка. Ако идваш към Варна, и не ти оправят Блу енд ме , пиши или се обади, ще го погледнем и сравним с моето, което работи. Когато си на контакт и натиснеш Windows бутона, блу енд ме трябва да проговаря, независимо на какъв език. Моята отначало говореше на Италиански.
    Последна промяна от RoPa : 18.05.2020 в 17:13
    Фиат Браво mJet 1.6/120 коня

Колега, при мен мига така километража и blue&me не работи. Какво ли не правих. Proxy alignment, пълна диагностика, нито грешки нито нищо. Свалях модула гледах за спойки, мерих го, не видях проблеми, пробвах от друга кола, пак proxy alignment и така и така продължи да не работи. Единствено когато го ъпдейтнах с флашка, тръгна usb порт-а, мога да пускам музика през флашка, но е изключително неинтуитивно и бъгаво, но връзката с телефона не работи. Затова и спрях да се занимавам, купих си 1 yatour за 100 лева, монтирах го зад касетофона, извадих си usb и aux Долу при запалката и съм 100 пъти по-доволен и нямам никакви грижи и си пускам музика както си искам.

Фиат фанатик Аватарът на Nikcho
    Регистр. на
    20.11.2004
    Според диагностика целият USB модул не работи и е за смяна. От там е и мигането на километража. Някъде беше написано, че мога да намеря 2ра ръка и да се обучи да работи с колата... та ще разгледам(някой ако знае къде се продава, да казва). Че за ново, не малка сума ми обявиха и нещо не ми се струва рентабилно.
    Иначе абсолютно нищо не става при включване - ни гък, ни звук
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Ново Браво - първи впечатления и въпроси

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •