Резултати 1 до 3 от 3

Тема: Microlink Fi8 за Фиат Стило

Microlink Fi8 за Фиат Стило

Здравейте, имам питане свързано с въпросното устройство. Разглеждах теми във форума, но като че ли не открих конкретно мнение. Някой имал ли е допир с това нещо, върши ли качествено работа, и като цяло лесно ли се свързва. И ако има някой запознат да обясни как се свързва, защото признавам се, не разбирам от тези неща (четох и в чужди форуми и ръководството, но все пак...), ще бъда благодарен. Колата е Фиат Стило, 2 врати, 2006та, с Вистеон радио CD без MP3 (ще го снимам ако трябва). Прилагам линк на съответното устройство и сайт от където бих го поръчал евентуално - http://www.proarm.info/product/435/m...at-lancia.html

Благодаря предварително!

Сега има нови модели да 150 може да си вземеш нещо по ново и няма да трябва добавки
    Смени цялата система -мое мнение

Исках да оставя всичко оригинално, иначе съм мислил за някое 2 Din радио или мултимедия, но са скъпички читавите и май няма да изглежда много добре. За нормално радио със сигурност не, мисля че ще изглежда ужасно, въпреки че има такива панели, които уплътняват мястото. Иначе бих приел предложиения за нов модел или подобни джаджи като микролинка, честно казано не съм в час и само за това знаех. Благодаря.
    Последна промяна от Spinn3r : 28.04.2020 в 13:46

Тема: Microlink Fi8 за Фиат Стило

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •