Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тампон на стабилизираща щанга Браво 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тампон на стабилизираща щанга Браво 2

    Възможно ли е от разбитите и износени тампони при движение по леки неравности да се създава усещането за потропване, почукване, като че ли колелата се чудят на къде да се лашкат, като цяло неприятни звуци и друсане. Забелязах че са в доста лошо състояние, по към разбито такова, а останалато окачване е здраво(все пак всеки звук трябва да идва от някъде). Случайно някой да ги е сменял и да е намерил разлика в поведение и возия. Знам ли може да имам някаква параноя вече, няма да се очудя да си е нормално.

    #2
    Възможно ли е от разбитите и износени тампони при движение по леки неравности да се създава усещането за потропване, почукване
    Да!

    ...и да е намерил разлика в поведение и возия.
    Няма разлика в поведението на колата. Само тропането дразни
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    Коментар


      #3
      Аз да попитам,биалетките здрави ли са(проверени ли са).От тях също потропва и е доста дразнещо.Ако откачиш биалетките от щангата тя остава ненапрегната и лесно се проверяват нейните тампони като я размърдаш,но се съмнявам да е от тях.Ако се окаже че са биалетки,купуваш същите само че за ауди 80.По са къси с 6мм от оригиналните,но са бетон като здравина.Успех колега
      198mjet Bravo

      Коментар


        #4
        Биалетите с сменени преди 15хил някъде, както накрайници, шарнири и втулките на носачите.

        Коментар


          #5
          Имам го същото тропане, но моите тампони си изглеждат добре. Мислите ли, че ако откача биалетките и покарам, звукът ще изчезне, ако е от нея?
          браво 1,6/90 - 09 г.

          Коментар


            #6
            Откакто застудя, тракането изчезна. Тампон е, ама кой?
            браво 1,6/90 - 09 г.

            Коментар

            Working...
            X