Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем Airbag Fiat Marea

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем Airbag Fiat Marea

    Колеги,изчетох доста теми за светеща грешка на Airbag,но всичките бяха за Стило!За Мареа/Брава/Браво не видях да има решение и схема за запояването на резистори за куплунга под пасажерската седалка.При мен свети грешка на таблото и при закачане на диагностика ми казаха че имам проблем със страничния Airbag на седалката(някакъв кантар спомена) и ще стане с емулатор.След прочетени теми за Стило и запояването на резистори при налична 100% успеваемост възможно ли е да има схема и за Мареа ?

    #2
    Ти си пробвал решението за Стило и не се е получило, затова търсиш друго решение или не си пробвал решението за Стило и се чудиш дали ще стане?

    Ако не си пробвал - пробвай, то по-зле няма да стане. Само че ми се струва, че каквото и да направиш, след това може би е нужно с диагностичен софтуер да изчистиш грешката и тогава да палиш колата за проба. Може и да не е така, но нещо ми е останало като спомен, че ако има грешки в тази система, единствено ръчното им изтриване спира лампата.

    Ако още не си го намерил, ето тук малко сервизни документи по темата, дано нещо да ти помогне:

    ЛИНК

    Коментар


      #3
      Не съм пробвал схемата за Стилото,защото мислех,че са различни модулите...Някой колега пробвал ли е при Мареа/Брава/Браво?

      Коментар

      Working...
      X