Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се разглобява каре на Крома 1.9 8V?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се разглобява каре на Крома 1.9 8V?

    Някой знае ли на Крома 1.9 8V 120кс дали каретата са със зегерка и се вадят цели или са от тези, които се режат и излизат на части? По схема ми излиза, че има зегерка, но не я намирам. Също така като гледам по сайтове за авто части ми излизат и със зегерка и без.

    Попринцип моето каре е здраво, просто се напълни с боклуци и искам да го разглобя за да го почистя, но ако не става искам да знам за да поръчвам ново.

    #2
    е, баш да режеш с ъглошлайфа не ми се вярва
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

    Коментар


      #3
      Почти 1 към 1 са с ето тези:


      Ако някой знае по-добър начин да казва.
      Иначе аз почти ги изчистих вече и май няма да се сваля, но достъпна зегерка 100% няма!

      Коментар


        #4
        Няма такова каре което за да го извадиш трябва да го режеш или са с вътрешна зегерка или външна
        Alfa Romeo 159 2.4 JTDm

        Коментар


          #5
          Alfa tuner написа: Преглед на мнението
          Няма такова каре което за да го извадиш трябва да го режеш или са с вътрешна зегерка или външна

          Е така де и аз това имам предвид, че моето е с вътрешна зегерка. Чух, че с чук се удряло, с леко почукване не стана, а ме беше страх да го удрям силно и го оставих така. За почистване първо го минах с хартия, после го накиснах в течност за почистване на спирачки, после терпентин и накрая ацетон. Мисля, че се почисти достатъчно добре. От страна на скоростната кутия успях да я разглобя напълно полуоската, почистих я, лагерите ги варих в масло и грес, защото не можах да ги разглобя.

          Click image for larger version

Name:	20200418_164351.jpg
Views:	1
Size:	328,7 KB
ID:	2098890

          Коментар


            #6
            Станала е чисто нова.
            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

            Коментар


              #7
              По-силен удар иска,на голф 2 и регата 100с бяха така,и им бях свикнал
              FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

              Коментар

              Working...
              X