Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли някой който да работи във системата на НОИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли някой който да работи във системата на НОИ

    Здравейте,има ли някой който да работи във системата на ной.Да ми даде инфо.

    Редактирано заглавие
    Модераторски екип на fiatforum.bg
    STILO 1.4 16v.

    #2
    Какво по-точно те интересува? В сайта им има всичко, стига да знаеш какво и къде да търсиш.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      Дай ми тел да ти се обадя ако може, че трябва да пиша 20 реда поне
      STILO 1.4 16v.

      Коментар


        #4
        Кой ной, оня от потопа ли?
        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

        Коментар


          #5
          Нои.
          STILO 1.4 16v.

          Коментар


            #6
            Дай ми тел да ти се обадя ако може, че трябва да пиша 20 реда поне
            Опитах се да ти пратя на лични, но ми дава ето това:
            www.fiatforum.bg изпраща съобщение
            и разни комбинации от символи.

            ПС Успях! Оказа се че тези символи ме подканят да въведа заглавие, но незнам защо това не ми се появи нормално.
            Май се сещам за една възможна причина. Напоследък след някое от поредните ъпдейтчета на Джама ми се изгубиха шрифтове на кирилица, във WORD, EXCEL, NOTEPAD, някой по-учен нека да каже как да се преборя с този проблем. Джама и офиса са 10-ки.
            Последна редакция от NikMar; 09.04.2020, 18:15.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #7
              Напоследък след някое от поредните ъпдейтчета на Джама ми се изгубиха шрифтове на кирилица, във WORD, EXCEL, NOTEPAD, някой по-учен нека да каже как да се преборя с този проблем. Джама и офиса са 10-ки.
              Шрифтове ли са ти се изгубили или просто нещата на кирилица ти излизат на маймуница и с ромбчета?

              Виж дали като отидеш на Region & language -> влизаш в Administrative language settings -> таба Administrative даваш Change system locale
              -> ако имаш отметка на Beta: Use Unicode UTF-8 - МАХАШ отметката

              Като Current system locale трябва да е Bulgarian(Bulgaria)

              Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	1
Size:	106,6 KB
ID:	2098869
              Последна редакция от tambuhtaneca; 09.04.2020, 20:43.
              FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

              Коментар


                #8
                Абе колегата пита за Ной, вие къде отидохте, втора глуха У левУ.

                До автора на темата, без да подценявам знанията на колегите тука, аз бих звънал на телефона за връзка и бих питал първо там: https://www.nssi.bg/index.php/aboutb...ontactcenterbg

                Коментар


                  #9
                  todorakiggg написа: Преглед на мнението
                  Абе колегата пита за Ной, вие къде отидохте, втора глуха У левУ.

                  До автора на темата, без да подценявам знанията на колегите тука, аз бих звънал на телефона за връзка и бих питал първо там: https://www.nssi.bg/index.php/aboutb...ontactcenterbg
                  Ной е герой от Библията
                  FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                  Коментар


                    #10
                    tambuhtaneca написа: Преглед на мнението
                    Ной е герой от Библията
                    Браво.Аз чета постовете и останах с впечатление че НОЙ е Националният Осигурителен "Йнститут".
                    Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

                    Коментар

                    Working...
                    X