Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати 21 до 24 от 24

Тема: Гуми за лято 2020

Фиат идол Аватарът на dobrujanetza
    Регистр. на
    01.02.2009
    Цитат lubo_Y10 написа: Преглед на мнението
    Що така си сравнявате гумите на сезони? Мойта резервната е на 54 сезона
    Защото въведоха лятни и зимни гуми. Вида Контакт и Вида Спорт бяха всесезонни. Но вече няма Вида...
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

Аз пък карам с Nexen R16 летни вече 3-та година и нямам никакви ядове за сега и не мога да се оплача откъм стабилност, до колкото имам усет към това или от шум, вибрации и т.н.
    Зимните са ми Kleber R16 и там вече 2-ра година търкалям и за сега не мога да усетя никакви проблеми. На сняг се държат като 2-годишните Мишлен-ки преди да ги дам на баща ми и да мина на Kleber или понеже аз си карам нормално като човек, а не като рали съзтезател, изобщо не мога да усетя никаква разлика. Иначе преди това съм карал и с Kormoran R15, а още преди това Dayton R15. Никакви проблеми с тях също. Изкараха си 4 години без проблем и още си имаха грайфери. Минавам г/д по 12-15к км. на година предимно градско.
    Последна промяна от yeksuh : 01.04.2020 в 11:55

Фиат идол Аватарът на dobrujanetza
    Регистр. на
    01.02.2009
    Клебер повече няма да купя- ни зимна, ни лятна.
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

Фиат маниак Аватарът на GeletoFIATbravo
    Регистр. на
    26.02.2011
    Щом като не те бърка 20-30 кинта разлика DUNLOP FAST RESPONSE или FALKEN ZIEX/AZENIS.Уникални и трите разновидности.Тихи и без забележки на мокро/сухо и тн.Аз съм с летни Уни 5 225/45/17,също без забележки,така че ти решаваш.Много хора ревът че клебер е фалш но все пак са на мишлен,а доколко факта къде са произведени е също доста субективно защото има доста специалисти които отговарят за качеството и мисля че е без значение къде са произведени.Конти за европа се прави в Румъния и Германия(може и в други фабрики),прави ли ги лоши гуми.Е ако са секънд хенд е друг въпроса
    198mjet Bravo

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Тема: Гуми за лято 2020

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •