Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Крома 2 1.8 140 к.с. - записва грешки P1011, P0170

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Крома 2 1.8 140 к.с. - записва грешки P1011, P0170

    Здравейте, от два дни съм собственик на споменатия автомобил. Още при огледа се разбра че има две записани грешки, P1011 & P0170, но колата си работи като часовник и реших да я купя. Закарах я за обслужване и цялостна проверка, всичко мина идеално освен проблема с грешките, казаха че са ги изчистили и да покарам, да видим дали ще се появят отново. Веднага след запалването, още в сервиза, се появи отново чека. Разбрахме се да я докарам пак и ще гледат отново. Въпросът ми е, някой имал ли е същите грешки? Пак да кажа, че колата работи перфектно. И това проблем ли ще е при слагане на газовата?
    Прикачени файлове

    #2
    Сестрата има такъв ташак-автомобил купен преди 2-3 години със заводска газ.Тук е РООГДИ /с американцки букви/ но не влиза въобше, но във фацебока си имат групичка и гледам че там е давала акъл. Сигурно знаеш че това е опел сигнум и може да се пуснеш в опелския форум а и до колкото си спомням и тя имаше неква грешка ама ко беше не помня. Тук също е коментирам този Фят, потърси.
    ПП едната грешка май е за фазовръщалките /ваноса/ ама не съм сигурен...изчакай малко да се събудят пичовете а и потърси темата тук.
    Последна редакция от lubo_Y10; 07.03.2020, 09:35.
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

    Коментар

    Working...
    X