Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компютър: i5-4460/H97Pro/GTX970/16GB RAM без захранване и диск

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Компютър: i5-4460/H97Pro/GTX970/16GB RAM без захранване и диск

    Копирам тук обявата, така както съм я публикувал в hardwarebg.com. Дъното поддържа NVME SSD(по време на експлатацията си беше с нормално SATA SSD).

    Конфигурация:

    Case: BitFenix Ronin (вече не фигурира на сайта на производителя; ревюта и снимки в мрежата - колкото щеш)
    Motherboard: Asus H-97 Pro
    Processor: Intel Core i5 4460 (box)
    RAM: 16GB - 2комплекта Corsair VENGEANCE® Pro Series (gold) — 8GB
    Videocard: EVGA GTX970 SSC


    Продава се без захранване и диск (дискове), защото синът ми си сглоби нов компютър, в който те са инсталирани. Машината е сглобявана от мен, всички елементи са купувани чисто нови (всичко вече е без гаранция). Кутията е оборудвана допълнително с два вентилатора BitFenix (светещи в червено) от горната страна с които общия брой на вентилаторите става 4. Освен това кутията е с осветление - RGB лента с контролер (с външно IR дистанционно), захранена с molex конектор (мое изпълнение).


    Компютърът изцяло е използван от моя син - гейминг и забавления (филми, интернет). За целия период на експлоатация не е имало никакви проблеми - настройките на системата са били по подразбиране. 3-4 пъти съм сменял паста на процесора. Охладителя на видеокартата не е свалян никога.


    Намира се в София и държа на лично предаване. За съжаление не разполагам с друго захранване (дискове имам), така че за тест на системата ще помоля евентуалния купувач да си носи. Системата в този си вид плюс 3HDD-та и 1SSD се захранваше от FD Integra 550W.


    Кутиите на процесора, дъното и видеокартата са в наличност, кашона на Ronin-a - също.


    Снимки






    Цена: 550 лева


    При интерес - на лични или 0899250346.
    Последна редакция от sclera_bg; 14.02.2020, 12:51.
    ::::: Fiat Punto 1.2 ELX 188A4.000 :::::
    ::::: Subaru Impreza III Hatchback 2.0R-MT EJ204 :::::
    ::::: (ex) Lancia Dedra 1.8 16V LS SW 182A2.000 :::::


    #2
    по-ниска цена: 500 лева
    ::::: Fiat Punto 1.2 ELX 188A4.000 :::::
    ::::: Subaru Impreza III Hatchback 2.0R-MT EJ204 :::::
    ::::: (ex) Lancia Dedra 1.8 16V LS SW 182A2.000 :::::

    Коментар

    Working...
    X