Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чип туниг за 1.9 jtd 80 коня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чип туниг за 1.9 jtd 80 коня

    Здравейте
    Някой слагал ли е софтуер на 1.9 jtd 80 коня? След него става 110 коня, което със сигурност ще се усеща положително. Има ли промяна в разхода на гориво или остава същия? Гледах в YouTube преди и след ремапа и изглежда доста добре.
    https://youtu.be/fafX8M1IeK4

    Грешен раздел -> Преместена
    Модераторски екип на fiatforum.bg

    #2
    Относно разхода, мога да кажа само, че от хора, които са си чипвали жтд-тата, уж разходът падал. До колко е вярно - не мога да потвърдя.

    Коментар


      #3
      Попитах за разхода чисто информативно. Все пак са 80 коня, да се дигне с половин литър макс. Повече ме интересува как стоят нещата след ремапа? Че с тази мощност на това купе със сигурност няма да е много приятно при изпреварване, пък като цяло едни 25-30 коня ще му дойдат добре.

      Коментар


        #4
        mark_933 написа: Преглед на мнението
        Попитах за разхода чисто информативно. Все пак са 80 коня, да се дигне с половин литър макс. Повече ме интересува как стоят нещата след ремапа? Че с тази мощност на това купе със сигурност няма да е много приятно при изпреварване, пък като цяло едни 25-30 коня ще му дойдат добре.
        След ремапа намразва гумите и лепи за облегалката... А разхода зависи от номера на дясната обувка .
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          #5
          Много благодаря точно такова мнение ми трябваше. Предполагам няма да създаде някакви проблеми в дългосрочен план?

          Коментар


            #6
            Само съединителя почва да буксува.
            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

            Коментар


              #7
              Няма как от толкова коня :D. Ще издържи година-две пък после някой друг ще си бие главата с него.

              Коментар


                #8
                Съедителят беше за мен основната причина толкова дълго време да не чипна моето пунто jtd. Демек не ми се даваха пари за нов съединител (по-малкият проблем) и маховик (значително по - голям проблем) след ремапа, ама дет са вика кеф цена няма, така че давай...

                Коментар

                Working...
                X