Резултати 1 до 8 от 8

Тема: Чип туниг за 1.9 jtd 80 коня

Question Чип туниг за 1.9 jtd 80 коня

Здравейте
    Някой слагал ли е софтуер на 1.9 jtd 80 коня? След него става 110 коня, което със сигурност ще се усеща положително. Има ли промяна в разхода на гориво или остава същия? Гледах в YouTube преди и след ремапа и изглежда доста добре.
    https://youtu.be/fafX8M1IeK4

Грешен раздел -> Преместена
    Модераторски екип на fiatforum.bg

Фиат фанатик Аватарът на blue_coconut
    Регистр. на
    25.05.2016
    Относно разхода, мога да кажа само, че от хора, които са си чипвали жтд-тата, уж разходът падал. До колко е вярно - не мога да потвърдя.

+ Alfa Romeo GTV (916) 1.8i 16v TS 144 hp

Попитах за разхода чисто информативно. Все пак са 80 коня, да се дигне с половин литър макс. Повече ме интересува как стоят нещата след ремапа? Че с тази мощност на това купе със сигурност няма да е много приятно при изпреварване, пък като цяло едни 25-30 коня ще му дойдат добре.

Фиат идол Аватарът на dobrujanetza
    Регистр. на
    01.02.2009
    Цитат mark_933 написа: Преглед на мнението
    Попитах за разхода чисто информативно. Все пак са 80 коня, да се дигне с половин литър макс. Повече ме интересува как стоят нещата след ремапа? Че с тази мощност на това купе със сигурност няма да е много приятно при изпреварване, пък като цяло едни 25-30 коня ще му дойдат добре.
    След ремапа намразва гумите и лепи за облегалката... А разхода зависи от номера на дясната обувка .
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

Много благодаря точно такова мнение ми трябваше. Предполагам няма да създаде някакви проблеми в дългосрочен план?

Фиат идол Аватарът на dobrujanetza
    Регистр. на
    01.02.2009
    Само съединителя почва да буксува.
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

Няма как от толкова коня :D. Ще издържи година-две пък после някой друг ще си бие главата с него.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    11.11.2010
    Съедителят беше за мен основната причина толкова дълго време да не чипна моето пунто jtd. Демек не ми се даваха пари за нов съединител (по-малкият проблем) и маховик (значително по - голям проблем) след ремапа, ама дет са вика кеф цена няма, така че давай...

Тема: Чип туниг за 1.9 jtd 80 коня

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •